اسامی برترین‌های کنکور ۹۹ در سقز و رشته‌محل‌های پذیرش شده

شاهد نتایج درخشان کنکوری‌های امسال در شهرستان سقز هستیم. اسامی زیر بخشی از رتبه‌های کسب شده توسط فرزندان این شهر است؛

نتایج در قلم چی ۱
نتایج در قلم چی ۲
نتایج در قلم چی ۳

۱. ندا عزیزی: پزشکی، دانشگاه تهران
۲. بژوین شیخی: پزشکی، دانشگاه علوم پزشکی ایران
۳. آیدا عزیزی: پزشکی، دانشگاه علوم پزشکی تبریز
۴.زانا کارگر: پزشکی، دانشگاه علوم پزشکی تبریز
۵. سپیده حمه علی‌پور: پزشکی، دانشگاه علوم پزشکی ایلام
۶. پرند کریم‌عدنانی: دامپزشکی ارومیه
۷.ندا نوربخش: پزشکی ساری (شهریه پرداز)
۸.نغمه نوربخش: پزشکی ساری (شهریه پرداز)
۹. سیروان جلالی: پزشکی سنندج (شهریه پرداز)
۱۰. نگین رضایی: داروسازی شیراز
۱۱. مبینا خضری: پزشکی سنندج
۱۲. محمدیونس فرج‌زاده: دامپزشکی تبریز
۱۳. نگار محمدحسنی: پزشکی ارومیه
۱۴. کارو دباغی: پزشکی سنندج
۱۵. پارسا حیدری: پزشکی جیرفت (شهریه پرداز)
۱۶. سروش انواری: پزشکی سنندج (شهریه پرداز)
۱۷. شکیلا احمدی: پرتو درمانی سنندج
۱۸. یاسین محمدزاده: پرستاری اردبیل
۱۹. کیان رحیم‌زاده: پرستاری زنجان
۲۰. احمد جلالی: پرستاری سنندج
۲۱. نوید جهانی: پرستاری خلخال
۲۲. داوود مجتبی‌پناه: پرستاری تبریز
۲۳. پریا محمدی: پرستاری ارومیه
۲۴. کوثر سرکار: مامایی سنندج
۲۵. دانا حاجی‌محمدی: کارشناسی فن‌آوری اطلاعات سلامت تبریز
۲۶. بشرا بهرام‌نژاد: آموزش ابتدایی سنندج
۲۷. آریا کشاورز: آموزش ابتدایی سنندج
۲۸. میلاد کریمیان: دبیری ادبیات سنندج
۲۹. مریم علوی‌راد: جامعه‌شناسی سنندج
۳۰.اسرا هاشمی: جامعه‌شناسی سنندج
۳۱. محمد احمدی: مهندسی پزشکی تبریز
۳۲. پویا صاحبی: باستان‌شناسی دانشگاه هنر شیراز
۳۳. دانیال سنندجی: مهندسی نفت کرمانشاه
۳۴. پیشوا کرمی: اقتصاد تبریز
۳۵. دانا فرجی: اقتصاد کرمانشاه
۳۶. ارش عارف‌پناه: تربیت بدنی سنندج
۳۷. محمد حسینی: آموزش ابتدایی سنندج
۳۸. محمد نصیری: آموزش ابتدایی سنندج
۳۹. مازیار کریمی: مشاوره و راهنمایی قزوین
۴۰.مهدی شاه‌محمدی: مهندسی نفت دانشگاه امیرکبیر تهران
۴۱. محسن گل‌محمدی: پزشکی دانشگاه علوم پزشکی سنندج
۴۲. سید رامین حسینی: پزشکی دانشگاه علوم پزشکی سنندج
۴۳. شاهین حسینی: دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی سنندج
۴۴. سید محمد آزاده: مهندسی نفت دانشگاه تهران
۴۵. پارسا مرادی: مهندسی انرژی دانشگاه صنعتی امیرکبیر تهران
۴۶. بشار رحیمی: حقوق دانشگاه بوعلی همدان
۴۷. سامان مسعود: پرستاری دانشگاه علوم پزشکی تهران
۴۸. کارا سعیدی: مهندسی نفت دانشگاه صنعتی سهند تبریز
۴۹.محمدرضا برارپشتکوهی: آموزش ابتدایی فرهنگیان سنندج
۵۰. سید ژیوار قریشی: مهندسی برق دانشگاه صنعتی سهند
۵۱.ایمان منصورنیا: پرتودرمانی دانشگاه علوم پزشکی اهواز
۵۲.آنیتا خوش سیما : حقوق وفقه شافعی دانشگاه تهران
۵۳.پارسا کرمی: آموزش ابتدایی دانشگاه فرهنگیان سنندج
۵۴.رۆژیتا حسینی :دبیری ریاضی دانشگاه فرهنگیان پردیس فاطمە الزهرا تبریز
۵۵.نگین شرفی: میکروبیولوژی دانشگاه ارومیه
۵۶.بابک نوروزی: دبیری ریاضی دانشگاه فرهنگیان سنندج
۵۷.سارینا فرجیان: مهندسی صنایع دانشگاه کردستان
۵۸.کوثر سعدی: آموزش ابتدایی دانشگاه فرهنگیان ورامین
۵۹. آرام رحیمی: آموزش الهیات دانشگاه ارومیه
۶۰. سیده اسرا حسینی اینچکه: مامایی دانشگاه علوم پزشکی کردستان
۶۱. نیما بابامیری: پرستاری شهیدبهشتی تهران
۶۲. رضا غفاری: پرستاری سنندج
۶۳. نوید فاتحی: پرستاری ارومیه
۶۴. صدف کریمی: پرستاری تبریز
۶۵. شبنم شجاعی: پرستاری مراغه
۶۶. مژده سیدقادری: پرستاری سنندج
۶۷. کیان رزوان: پرستاری گرگان
۶۸. پرنیا قبله: مترجمی زبان
۶۹. کارو دولتی: مدیریت مالی دانشگاه خوارزمی تهران
۷۰. کیوان عباسی: مهندسی برق دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی تهران
۷۱. اسرا سعیدی: پرستاری زنجان
۷۲. مرتضی کریمان: دبیری عربی ، دانشگاە فرهنگیان ارومیە
۷۳. شهرام مصطفوی: دبیری ادبیات ،دانشگاە فرهنگیان سنندج
۷۴. ادیب رسولی: مشاورە و راهنمایی ، دانشگاە فرهنگیان سنندج
۷۵. عرفان رحیم‌زادە: آموزش ابتدایی، دانشگاە فرهنگیان سنندج
۷۶. آرش کرم پور: فوریت پزشکی ، دانشگاە مراغە
۷۷. محمد آریا یاسمنی: شیمی کاربردی ، دانشگاە کردستان
۷۸. امجد سیدی نزار: شیمی کاربردی دانشگاە ارومیە
۷۹. سید دانا حسینی: پرستاری دانشگاە علوم پزشکی ارومیە
۸۰. یونس علاپناە: فوریت پزشکی دانشگاە شیراز
۸۱. عبدالواحد صادقی: اقتصاد دانشگاه کردستان
۸۲. آرمان رسولی: آموزش ابتدایی دانشگاه شهید مدرس سنندج
۸۳. پدرام بیگی: پزشکی دانشگاه علوم پزشکی اراک (شهریه پرداز)
۸۴. ئەوین زیباحسن: مهندسی معماری دانشگاه کردستان
۸۵. رامیار کامروا: مهندس مکانیک دانشگاه صنعتی سهند تبریز
۸۶. نوید بایزیدی/ علوم و مهندسی آب دانشگاه کردستان
۸۷. لیلا صائب: مهندسی پزشکی دانشگاه تبریز
۸۸. اوین گلنازی: دبیری تربیت بدنی ارومیه
۸۹. آیدا پرستار: زیست فناوری دانشگاه خوارزمی تهران
۹۰. الهه یارمرادی: دبیری جغرافیا دانشگاه فرهنگیان کرج
۹۱. پروا یاربختی: آموزش ابتدایی دانشگاه فرهنگیان سنندج
۹۲. آیدا یاربختی: کارشناسی علوم ورزشی مراغه
۹۳. پریناز صحرایی: حقوق دانشگاه کردستان
۹۴. یونس زنبیلی: آموزش تربیت بدنی دانشگاە فرهنگیان سنندج
۹۵. کیان مجیدی: مهندسی مکانیک دانشگاه مراغە
۹۶. بهناز رحمن‌پور: آموزش زبان انگلیسی دانشگاه شهر کرد
۹۷. افروز فیاض‌پور: آموزش زبان انگلیسی دانشگاه کردستان
۹۸. مبینا سعیدی بدرآباد: فقه شافعی دانشگاه تهران
۹۹. فرناز شیخی: مهندسی بهداشت حرفه‌ای دانشگاه علوم پزشکی ارومیه
۱۰۰. میلاد محمدرضائی: حقوق دانشگاه کردستان

این لیست بروزرسانی می‌شود…

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *

بستن
بستن