تکذیب ادعای مرگ یک زندانی بر اثر ضرب و شتم در سقز

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کردستان؛
تکذیب ادعای مرگ یک زندانی بر اثر ضرب و شتم در سقز

جباری ادعای رسانه‌های ضد انقلاب مبنی بر کشته شدن یک زندانی در سقز بر اثر ضرب و شتم ماموران نیروی انتظامی را تکدیب کرد.

محمدجباری دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کردستان در گفتگو با خبرنگاران با #تکذیب ادعای رسانه‌های ضدانقلاب مبنی بر کشته شدن یک نفر در زندان سقز بر اثر ضرب و شتم ماموران نیروی انتظامی در این مورد گفت: فردی به اتهام سرقت، شاکی خصوصی داشت و به همین منظور قرار وثیقه یکصد میلیون تومانی برای او در نظر گرفته شد که نتوانست آن را تامین کند لذا از سوی شعبه اول دادیاری به زندان معرفی شد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کردستان بیان کرد: با توجه به پروتکل‌های بهداشتی زندان این فرد پس از معرفی و قبل از ورود مورد آزمایش ویروس #کرونا قرار می‌گیرد و در قرنطینه قرار میگیرد و با توجه به #مثبت بودن آزمایش بلافاصله به بیمارستان معرفی می‌شود و وی اصلا وارد بند زندانیان نمیشود.

جباری با اعلام اینکه پس از بستری در بیمارستان و انجام معاینات مشخص می‌شود فرد مورد اشاره علاوه بر داشتن علائم #کرونا، از ناراحتی قلبی هم رنج می‌برد؛ علت فوت وی را ایست قلبی در بیمارستان عنوان کرد.

او در پایان افزود: بر اساس گزارش پزشکی قانونی هیچ گونه آثار ضرب و شتمی در شخص مورد نظر وجود نداشته و تنها علت مرگ وی ایست قلبی ذکر شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *

بستن
بستن