شنیده‌های واکاوی از نشست جنجالی فرماندار با شهردار و اعضای شورا در حضور نماینده

شنیده های واکاوی حاکی است که در جلسه ای که هفته گذشته و با حضور نماینده، شهردار و اعضای شورا برگزار شده است کامیل کریمیان به شدت از عملکرد شورا و شهرداری انتقاد کرده و با مخاطب قرار دادن شهردار و رئیس شورا، عدم رضایتمندی شهروندان از وضعیتی که بر شورا و شهرداری حاکم است را به آنان گوشزد کرده است.

در این نشست حمایت ریس شورای شهر از شهردار نیز با واکنش فرماندار مواجه شده و فرماندار خطاب به وی می گوید عملکرد شهرداری و عدم ارائه برنامه و راهکار از سوی شورا هیچ جای توجیه ندارد و از این به بعد نیز حمایت و همراهی فرماندار را نخواهید داشت.

همچنین بر اساس شنیده های واکاوی، کریمیان مشخصا چند تن از معاونین فعلی و سابق شهردار را مورد خطاب قرار می دهد که در بیشتر موضوعات از جمله ساماندهی دامداران تازه آباد، اتمام کار ترمینال و… همچنان منفعل عمل می کنند.

این تذکرات و انتقادات گرچه دیرهنگام است، اماچون با حضور نماینده و سایر افرادی که اکثرا از اطرافیان و یا افراد مورد حمایت وی بوده اند مطرح شده دارای اهمیت است. در هر حال باید تأکید کرد که اگر مجالی برای نقد باشد و مسئولان گوششان به آن شنوا باشد دیگر روابط پشت پرده نمی تواند تعیین کننده باشد و این مردم هستند که عملکردها را زیر نظر داشته و شورا، شهرداری و همه دستگاههایی که باید به مردم خدمت کنند همواره زیر تیغ نقد شهروندان و رسانه های مستقل خواهند بود.

مطالب مرتبط

‫2 دیدگاه ها

  1. باید به حال شهر گریست چون براستی قربانی شهردار وشورا شده است .اپارتمان سازی های بی رویه ، الودگی های صوتی ناشی از ان ،الودگیهای هواوناپاکی فضا، جدیدا هم جدول کارت توقف های خیابانی با خط کشی وشماره گذاری ها جهت توقف ماشین ها، کوچه ها وخیابان های نامنظم ،میادین میوه وتره بار خیابان ومیادین و…..چنان عرضه را بر شهروندان تنگ کرده است که باید گریست.

  2. فرماندار محترم جناب آقای کریمیان ایکاش علاوه بر شهرداری ،بیمارستان تامین اجتماعی ،شبکه بهداشت ودرمان ،دانشگاه پیام نور وآزاد اسلامی وآموزش وپرورش را هم بررسی می کردید چون زیاد جالب نیستند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *

دکمه بازگشت به بالا