تردید ندارم نور عدالت بر پیشانی عدلیه جمهوری اسلامی ماندگار خواهد ماند

واکنش شهردار سابق سقز به مطلب منتشر شده در سایت واکاوی با تیتر " سرانجام شایعات در مورد اضافه دریافتی اعضای شورای فعلی سقز و شهردار معزول"

شهردار سابق سقز در واکنش به مطلب منتشر شده در سایت خبری‌تحلیلی واکاوی در مورد مصاحبه اخیر فرماندار با خبرنگاران با تیتر ” سرانجام شایعات در مورد اضافه دریافتی اعضای شورای فعلی سقز و شهردار معزول” جوابیه‌ای برای این سایت خبری ارسال کرده که بر اساس قانون مطبوعات عینا توسط واکاوی در ذیل درج می‌شود؛

به حرمتِ آیه مبارکه «ن والقلمُ و مایسطرون» آنچه نوشته می‌شود با کمال ادب و احترام، در پاسخ به مطالب منتشر شده است. در تاریخ کم نیستند افرادی چون «مویار دووگلان‌»ها به اصطلاح قلم به دست اما اجیرمآب که در بیخ و بن دنیا خزیده اند.

آنانی که کرامت هم کیشان دیار خویش را هدف قرار داده اند و آخرت خویش را به دنیای فانی فروخته اند، کسانی که معیارها و اخلاقیات اجتماع بشری را با سرمایه دو سه روزه این دنیا عوض کرده‌اند و با اتصال به قدرت، در توهم و خیال بسر میبرند و دریغ از «خدمت به خلق»، اگر روزی پرده ها کنار رود واقعیت ها عیان، بوی رسوایی شان همه جا را فرا خواهد گرفت.
تردید ندارم و ایمان دارم نور عدالت بر پیشانی عدلیه جمهوری اسلامی ماندگار خواهد ماند.

انتساب اتهام به شهروندی چون من هنر نیست و این تنها ترس ناشی از وجود افراد بی شمار چون من است که خواب را از چشمانشان ربوده و برای همین شتابزده و بدون برهان قاطع سخن گفته و باز نشر اکاذیب می کنند، آنان باید بدانند که آن دوران گذشته است که «دُن کیشوت» سوار بر تکه چوبی می شد و دیگران را سرباز و یا دشمن می دانست.

همشهریان عزیزم اینجانب ضمن کذب خواندن افاضات … و انتساب اضافه دریافتی، اعلان میدارم بیان کنندگان و ناشران آن باید آماده پاسخگویی و اثبات حرف خویش در دادگاه باشند.

چرا که از اول عهد داشتم چون فرزندی برآمده از این دیار کهن و تربیت یافته فرهنگ اصیل آن خائن به شهر و دیارم نباشم و با تمام توان حافظ مال مردم بوده و اجازه ندهم ریالی حرام وارد زندگیم شود، البته بهای آن ترک میز خدمت در این مقطع بود.

همشهریان عزیزم حدود ده ماه از رفتن این خادمتان از شهرداری گذشته است و در این مدت تمام اسناد و مدارک مالی، اداری، شهرسازی و … کامل شخم زده شده و مطمئن باشید اگر یک سر سوزن تخلف داشتم الان در میدان شهر حلق آویز بودم
خوشحالم که پاک آمدم و پاک رفتم
با کمال احترام و تشکر از شهروندان گرامی و همراهی و حمایت‌های بی پایان
ارادتمند چیا صالحی بابامیری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا