نمایشگاه نقاشی کیمیا اردلان

نگارخانه‌ی ارشاد سقز این روزها میزبان نمایشگاه نقاشی “کیمیا اردلان” هنرمند جوان سقزی است که ۶۲ اثر از آثارش را در معرض دید مخاطبان قرار داده است.

کیمیا اردلان، دانش‌آموخته‌ی رشته‌ی گرافیک به مدت ۵ سال زیر نظر اساتیدی همچون “هیوا کریمی” و “مسعود کریمی” به یادگیری هنر نقاشی پرداخته و این اولین تجربه‌ی نمایشگاهی وی به شمار می‌رود.

اردلان در گفتگو با واکاوی در خصوص تکنیک و سبک به‌کار رفته در آثارش گفت “در این نمایشگاه از تکنیک‌های سیاه‌قلم، مدادرنگی، آبرنگ، گواش، اکولین و ویترای استفاده شده و آثاری که معرف فرهنگ کوردی است به نمایش گذاشته شده‌اند”.

این نمایشگاه تا روز پنج‌شنبه ۲۴ مرداد‌ماه دایر و در دو نوبت صبح و عصر پذیرای علاقمندان به هنر نقاشی می باشد.

‫۶ نظرها

  1. کاش من هم می توانستم مثل شما نقاشی های زیبا و قشنگ بکشم ، اماهیچ چیز نمی توانم بکشم و اصلا استعداد نقاشی و هنر ندارم .

  2. سلام استاد کیمیا ، مادری پیر و بی سواد هستم از روستا ، مدرک سیکل دارم و هیچ هنری هم یاد نگرفتم ، هشت سال به کلاس استاد خانم نقاشی رفتم اما یاد نگرفتم نقاشی بکشم ، فرزندانم بزرگ شده اند و من می خواهم هنری یاد بگیرم، اما هر چه کلاس نقاشی می رم یاد نمی گیرم نقاشی بکشم چه کار کنم؟ پیش کدام استاد نقاشی برم ، کاش استاد کیمیا به من نقاشی یاد می داد .

  3. قربونت برم خوشگل خانم هنرمند، آرزو می کنم همیشه مثل ستاره های آسمان بدرخشی و موفقیت کسب کنی، مایه افتخار ایران .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *

بستن
بستن