گروه بندی مسابقات فوتسال جام فجر سقز

روز چهارشنبه ۱۱ بهمن ماه مراسم قرعه کشی مسابقات فوتسال جام فجر در سالن بانوان با حضور هیوا مفتی معاون اداره ی ورزش و جوانان سقز، عوامل اجرایی مسابقات و سرپرستان تیم های شرکت کننده در این رقابت ها آغاز شد.

 

در ابتدای این مراسم ابوبکر جبرئیلی از عوامل اجرایی مسابقات  و مدیر باشگاه تربیت سقز توضیحاتی از شیوه ی برگزاری مسابقات، آیین نامه انضباطی و مواردی را که تیم های حاضر ملزم به رعایت آنها در حین برگزاری رقابت ها می باشند ارائه داد.

در ادامه بهروز مرادی رئیس کمیته داوران فوتبال سقز با تاکید بر قضاوت درست، قاطع و بدون اغماض داوران در مسابقات گفت: اشتباهات داوری در تمام دنیا رخ می دهد اما تیم های حاضر در این مسابقات مطمئن باشند که داوران قضاوت های صحیح و قابل قبولی را انجام خواهند داد و امیدوارم تیم داوری نمره ی قابل قبولی را در این رقابت ها کسب کند.

سپس مراسم قرعه کشی با حضور ۱۵ تیم شرکت کننده در این رقابت ها آغاز شد و تیم های شرکت کننده حریفان خود را شناختند که در ۴ گروه به صورت سه گروه ۴ تیمی و یک گروه ۳ تیمی به رقابت خواهند پرداخت و از هر گروه دو تیم به مرحله ی بعدی و حذفی مسابقات صعود می کند.

این رقابت ها از هفته ی آینده در سالن شهید کاظمی(کاوه) شروع می شود.

گروه بندی مسابقات بدین شرح می باشد:

 

🔻گروه اول (۴ تیم)

۱- شاهین قارچ

۲- تبلیغات مکث

۳- رستوران دیاکو

۴- فروشگاه حاج صابر نعلی

 

🔻گروه دوم (۳ تیم)

۱- طلا و جواهرات کریمی

۲- آراس موزیک

۳- کالای ورزشی نایک

 

🔻گروه سوم (۴ تیم)

۱- پدرام

۲- پیرایش موناکو

۳- دهه شصتی ها

۴- صنعت قند کردستان

 

🔻گروه چهارم (۴ تیم)

۱- پایگاه خبری واکاوی

۲- لوله و اتصالات راستاد

۳- ابزار آلات خوشنام

۴- کبابی یحیی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *

بستن
بستن