جناب آقای نماینده، برای کمک به کنترل اوضاع بحرانی سقز، چکار کرده‌اید؟ + جوابیه

آقای بیگلری، در شرایطی که وضعیت سقز بحرانیست و همگان از کادر درمان گرفته تا شهروندان نگرانند و سقز نیز همانند سایر نقاط درگیر با کرونا با انواع و اقسام کمبودها مواجه است، واکاوی به عنوان یک رسانه از شما یک سؤال دارد؛ و خواهشمندیم یا با ارسال جوابیه به‌ واکاوی و یا در رسانه‌ی خودتان صراحتا بفرمایید برای بهبود این وضعیت در سقز چه اقدامات عملی انجام داده‌اید؟

ما به دلیل معذوریت‌های رسانه‌ای و تلاش‌مان بر رعایت انصاف، قبل از پاسخ شما به این سؤال قصد قضاوت و نقد در این برهه را نداریم، اما آنچه رصد کرده‌ایم دو بار مکاتبه شماست با مسئولان، که بنا به تجربه‌های قبلی، صرف مکاتبه ،کمتر منجر به نتیجه‌ی عینی می‌شود و یا اگر شده شاید ما بی‌خبریم.

با توجه به تعطیلی مجلس در تهران و تعطیلی دفاتر ارتباطات مردمی در شهرستان‌ها و عدم حضور شما در جلسات شهرستانی و در نتیجه فراغ بال بیشتر برای پیگیری امور، لطفا بفرمایید چه اقدام عملی و منجر به نتیجه‌ای انجام داده‌اید؟

جوابیه ی دفتر ارتباطات مردمی محسن بیگلری به پایگاه‌خبری واکاوی که عینا منتشر می‌شود

باسلام

امروز بیش از هر زمانی جامعه نیاز به آرامش و همدلی و همکاری و همفکری دارد،

امیدواریم نیت کانال خبری واکاوی از نوشتن پیام و سوال رضای خداوند وحل مشکلات مردم باشد نه چیز دیگری.

رسانه می تواند در ایجاد آرامش و همدلی به بهترین نحو ایفای نقش نماید مشروط بر اینکه عزمی جزم برای آن نزد مسولین رسانه وجود داشته باشد.

آنچه درحال حاضر یک نماینده می تواند انجام دهد نظارت بر روند امور خدمات رسانی به مردم توسط مسئولین ذیربط می باشد که این امر توسط دکتر بیگلری صورت گرفته و انتظار می رفت نسبت به اطلاع رسانی آن از طریق مسئولین کانال اقدام گردد. ( همان مکاتبات با معاون اول رییس جمهور و وزیر بهداشت)

کانال خبری می تواند اقدامات انجام شده توسط مجریان، پیگیری و نقاط قوت و ضعف را به جهت شفاف سازی به مردم و حتی به نمایندگان مجلس یادآوری نماید تا وکیل مردم نیز در حوزه نظارت و پیگیری از طریق مسئولین استانی و کشوری پیگیری نماید؛ و انتظار براین است که این اقدام توسط کانال واکاوی نیز صورت پذیرد.

در خاتمه گفتنی است علاوه بر مکاتبات فوق الذکر امروز شنبه ۹۸/۱۲/۱۷ مشکلات سقز و بانه در دیدار با وزیربهداشت و معاونین مطرح شد و آنها قول پیگیری و مساعدت لازم را داده اند و دکتر بیگلری از دفتر وزیر هم با دکتر بهرامی رییس شبکه بهداشت سقز تماس گرفته اند تا گزارش دقیق و درخواستها را به وزیر اعلام نماید اما دکتر بهرامی بعلت حضور در بیمارستان قادر به پاسخگویی نبوده اند و بعدا تماس گرفته بودند.

دیکر اینکه کمپین مردمی دکتر بیگلری بدون هیاهو و جنجال رسانه ای هم راه اندازی شده است و شخص ایشان و یارانش هم در حد توان کمک های لازم را جمع آوری نموده اند.

ضمنا ایشان به وزیر بهداشت اعلام نموده است اگر عزمی جدی برای کنترل کرونا در سقز نداشته باشید شرایط انقدر بحرانی می شود ناچارا بیمارستان ۲۳۵ تختخوابی شفا سقز که ماه قبل ( در دهه مبارکه فجر ) قرار بود رییس جمهور آن را افتتاح نماید؛ بدون افتتاح مجبور به بستری نمودن بیماران در آن بیمارستان باشیم.

ما به مردم عزیز اطمینان میدهیم که دکتر بیگلری مثل همیشه دلسوزانه و با پشتکار و پیگیر، همراه و کنار مردم شهرستانهای سقز و بانه خواهد ماند تا انشاءالله این بحران را در کنار همدیگر و باکمترین هزینه انسانی سپری کنیم، ضمنا کلیه پیگیریها و اقدامات بعدی نیز در پایگاه اطلاع رسانی به اطلاع مردم عزیز خواهد رسید.

دفتر ارتباطات مردمی محسن بیگلری، نماینده مردم فرهیخته سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *

دکمه بازگشت به بالا