هواشناسی، وضعیت راهها و تعطیلی مدارس در سقز

بارش برف در سقز ادامه دارد و آنگونه که پیداست راههای منتهی به شهر سقز نیز شاهد بارش برف هستند و از همین رو احتمال ترافیک شدید و وقوع حوادث ناشی از بارش برف دور از نظر نیست، همچنین احتمال می رود مدارس فردا نیز تعطیل اعلام شوند که مراتب در همین خبر به اطلاع شهروندان خواهد رسید.

رئیس اداره هواشناسی سقز:
از اواخر عصر امروز تا فردا یکشنبه شاهد اوج بارش خواهیم بود و در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه نیز کماکان به صورت ساعتی و پراکنده بارش برف وجود دارد. علایی افزود: سیستم دیگری از اواخر سه شنبه تا اوایل هفته آینده به منطقه وارد می‌شود که با نزدیک شدن سیستم، اطلاع‌رسانی بیشتر صورت خواهد گرفت.

تردد در محورهای سقز، فقط با زنجیر چرخ امکان‌پذیر است:
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در تماس با واکاوی تأکید کرد “با توجه به ادامه بارش برف در ساعات آینده، تردد در تمام مسیرهای مواصلاتی فقط با زنجیر چرخ امکان‌پذیر است”. همزمان، پلیس راهور ناجا طی بیانیه‌ای با اشاره به بارش برف و باران شدید در اغلب جاده‌های کشور و لغزندگی راهها، وضعیت جاده‌ها را در طول امشب غیرعادی توصیف کرد و به رانندگان توصیه کرد برای جلوگیری از هرگونه اتفاقی، نکات ایمنی را رعایت کنند.

اطلاعیه‌ی تعطیلی مدارس( ۲۰:۳۳)
روابط عمومی و اطلاع رسانی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان سقز طی اطلاعیه ای اعلام کرد “با توجه به تداوم بارش برف و پیش‌بینی هواشناسی استان مبنی بر ادامه‌ی بارش، سرما و یخبندان، با موافقت فرمانداری شهرستان و مدیریت آموزش و پرورش، فردا یکشنبه مورخه ۲۹ دیماه ۱۳۹۸ کلیه‌ی مدارس مقطع ابتدایی و مراکز پیش دبستانی شهری سقز و منطقه‌ی زیویه در نوبت صبح تعطیل می‌باشد. همچنین با توجه به سختی تردد در معابر بین شهری، کلیه‌ی مقاطع تحصیلی روستایی سقز و منطقه‌ی زیویه در نوبت صبح تعطیل می‌باشد.

 

واکاوی- اخبار سقز

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا