اختصاص ۴هزار تُن قیر به شهرداری سقز

به هر کوی و برزن از این شهر که سر بزنیم با وضعیت نامناسبی روبرو می شویم که شهروند با دیدن آن مدیران شهری را مستأصل و درمانده در سامان دادن آن می بیند، کوچه ها و خیابان هایی که مدت ها از تخریب آن توسط ارگانهای مختلف گذشته اما همان ارگان از بازسازی آن سر باز می زند.

همچنین عمده درخواست های شهروندان که آسفالت کوچه و معابر بوده در راهروهای ساختمان شورا و اتاق های شهرداری مرتب در حال ارجاع بوده و با آنکه مدتی قبل شهرداری از آغاز طرح آسفالت مشارکتی سخن گفت اما در حد کمی توانسته است این ادعای خود را عملی کند. جواب آنها تنها و تنها یک کلمه است: “قیر نیست”. این موضوع را اخیرا شهردار سقز در گفتگوی کوتاهی که با واکاوی داشت مطرح کرد و افزود: عدم عرضه قیر در بازار بورس و نیز عدم توان مالی شهرداری جهت خرید، مشکلات این حوزه از شهرداری را پررنگ کرده است.

 

اما اخیرا #بیگلری نماینده شهرهای سقز و بانه از دستور اخذ ۴ هزار تن قیر برای شهرداری سقز خبر داده است که می تواندبه وضعیت آسفالت کوچه و معابر سر و سامان نسبی ببخشد، حال باید منتظر ماند که آیا شهرداری سقز و زیر مجموعه ی آن منبعد چه #بهانه ای برای کم کاری ها خود در جریان آسفالت کوچه ها و معابر دارند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا