شهردار سقز؛ مانده در مشکلات ساده شهر، اما در سودای مدیر کلی

شنیده های واکاوی حاکی است که شهردار سقز در کنار باقی رحمان پور با حمایت نزدیکانشان از سقز، برای مدیرکل امور شهری استانداری و مدیرکل راه و شهرسازی استان پیشنهاد شده اند. از آنجا که مجری صدا و سیما می تواند روابط عمومی استانداری شود لذا جای تعجب ندارد که شهردار سقز هم همین روزها به عنوان یکی از این مدیران معرفی شود.

مجموعه شهرداری مدتهاست در رکود به سر برده و علاوه بر تعطیلی پروژه های عمرانی، در حل کوچکترین مشکلات شهری در حوزه کاری خود فرومانده است. این ایراد در عالی ترین مقام تا پایین ترین مسئول این مجموعه که روابط عمومی آن است صدق می کند.

در سقز مشکلاتی وجود دارند که ظاهری ساده دارد اما می تواند فاجعه باشد، نمونه این موضوع قطع درخت تنومند و کهنسالی است که در ضلع جنوبی میدان هه‌ڵۆ قرار داشت. قطع درخت همان و بی توجهی به ادامه وضعیت همان. نحوه قطع درخت و قرارگیری ساختمان قدیمی در کنار آن به گونه ایست که باقی مانده های آن برای تردد عابرین خصوصا کهنسالان مشکلات جدی بوجود آورده که بعضا باعث زمین خوردن و آسیب دیدگی جدی آنها می شود.

از آنجا که شهرداری بخودی خود اراده بهبود مشکلات را ندارد و اکثر مشکلات را ما باید یادآوری کنیم، لذا امیدواریم که به این مشکل هم مانند سایر مشکلاتی که ما اشاره کردیم رسیدگی کند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا