چهار سال را با هم پشت سر گذاشتیم!

دی ماه و شب یلدا سالروز آغاز به کار رسمی پایگاه خبری تحلیلی واکاوی است. رسانه‌ای که بنیان‌گذار و تحریریه‌اش بنای آن را بر حقیقت و بی‌طرفانه گزارش کردن رویدادها گذاشتند. آن چه که در قالب متن و خبر و گزارش پیش دیده‌ی مخاطبان گذاشته می‌شود، حاصل زحمات بی‌منت و بدون چشم داشت مجموعه‌ افرادی است که صادقانه با هدف اعتلای فرهنگی و اجتماعی شهر و توسعه و پیشرفت سقز تلاش می‌کنند.

فعالیت رسانه‌ای و کار در رسانه را اگر با این جمله‌ی کلیشه‌ای که همچون کار در معدن سخت و جانفرساست توصیف کنیم، غلو و زیاده گویی نکرده‌ایم. استرس و فشارهای کاری اگر رنگ و بو داشتند در لابلای تمامی کلمات و تیترها نمود پیدا می‌کردند. حال باید به این سختی‌ها یک نکته‌ی دیگر افزود، کار رسانه‌ای و فعالیت روزنامه‌نگار در شهرهای کوچک با مشکلات بیشتر و فرآوان‌تری همراه است. در محیط‌های کوچک ظرفیت مدیران (بعضا، نه لزومٱ تمامی مدیران) کمتر و مشکلات و تنگ‌نظری‌های گروه‌ها و دسته‌ها ممکن است بیشتر باشد. قطعا نقد و انتقاد به مدیر و یا طرز فکری تبعات خاص خود را نیز دارد، ما هم کم از این تبعات نداشتیم! خلاصه تا کنون هر آن چه که به سمع و دیده‌ی شما رسیده، نادیده‌ای نیز در پس پرده دارد، آن هم خون جگر ماست.

شاید لازم باشد نکته‌ای را جهت تنویر افکار عمومی و شهروندان به عرض برسانیم و آن برچسب‌هایی است که شاید از روی ناآگاهی به دست‌اندرکاران واکاوی زده شود. واکاوی مستقل از هر شخص و نهاد حقوقی است و هرآنچه در این‌باره لازم است در صفحه اصلی این سایت به آدرس www.vakawi.com تحت عنوان “درباره‌ی ما” موجود است. در پایان انتقادات، پیشنهادات شما به ما کمک می‌کند تا در جهت بهتر شدن فعالیت این رسانه بهتر و درست‌تر گام برداریم.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا