تداوم قطعی‌های اینترنت مخابرات در سقز و عصبانیت مردم

اینکه می‌گویند سقز در دو حوزه‌ی زیرساخت و مدیریت به نسبت سایر شهرها دچار ضعفِ‌مضاعف است حرف بی‌ربطی نیست! از جمله در حوزه اینترنت و آنتن‌دهی موبایل این قضیه کاملا واضح و مبرهن است.

در سکوت مطلق و ناامیدکننده فرماندار سقز در قبال لطف و عنایاتِ ویژه‌ی! مدیران کُل در استان به سقز؛ برای دومین بار در هفته‌ی جاری و دقیقا در زمانی که به خاطر شرایط کرونا، آموز‌ش‌ها کلا آنلاین است و بخش زیادی از کسب و کارها، پرداخت‌های بانکی و به طور کلی زندگی معمول تابع مستقیمی از وضعیت اینترنت است شاهدیم هر چند وقت یکبار اینترنت با توضیح اینکه قطعی از سنندج است و بخاطر مشکلات فیبر نوری است که قطع شده‌ است، روی اعصاب و روح‌ و روان مردم رژه می‌روند.

روی سخن‌مان با جناب آقای “حکمت” مدیر مخابرات منطقه کردستان است. یک بار برای همیشه اگر به صلاح مملکت‌تان است جواب این پرسش را بدهید که “نمی‌توانید” یا “نمی‌خواهید” اینترنت در سقز درست شود؟

چند بار و تا کِی این قطعی‌ها را به زیر ساخت و قطعی‌فیبرنوری ربط می‌دهید؟

اداره‌ی شما در سقز همانند سایر ادارات به لطف نگاه سنتیِ حفظ تمام اختیارات برای مدیران در استان، نقشی بیشتر از خدماتی اپراتوری را در شهرستان ندارند. از این رو ما هم نمی‌خواهیم کاری به کارِ آقای هادی که مثل سایر رؤسای ادارات از هر اقدام ساده‌ای بدون اجازه از مدیرکل ناتوان است داشته باشیم، اما از شما به عنوان شخصی دغدغه‌مند، توقع داریم یک بار برای همیشه بیایید و راستش را بگویید که چرا اینترنت سقز روبه‌راه نیست و تا کی باید این روندِ ناامیدکننده را تحمل کنیم؟

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا