درباره ما

درباره ما

 

با ورود به قرن بیستم کشورهای جهان استراتژی توسعه خود را به روز کرده و در تلاش هستند تا سهم اقتصاد خلاق خود را در رشد و تولید داخلی افزایش دهند.
کافیست به اطراف خود بنگریم، به  راحتی مشاهده می کنیم که بسیاری از کارهایی که انجام می دهیم، یا از محصولاتی که استفاده می کنیم همگی به نوعی برآمده از یک بخش از اقتصاد خلاق است؛ تماشای تلویزیون، رفتن به سینما، خواندن روزنامه، گوش دادن به موسیقی، کار کردن با کامپیوتر، بازی های کامپیوتری و حتی شبکه های اجتماعی اینترنتی که بعضا وقت غالب مردم دنیا را به خود اختصاص می دهد.

قطعا نقش رسانه به عنوان یکی از عوامل اصلی توسعه نقشی غیر قابل انکار در پیشرفت اقتصاد است، بر همین اساس “واکاوئ” با همت جمعی از فعالین اقتصادی ایجاد شد به این امید که امکانی برای بیان نظرات ، مشکلات و تضاد آرا را فراهم آورد بلکه همه ی ما هم استانی ها روزی شاهد اقتصادی بهتر ، صنعتی پویاتر و در پی آن بهبود وضع کسب و کار در این استان به تمام معنا محروم خود باشیم.
“واکاوی” با تمرکز بر حوزه ی اقتصاد در جغرافیای استان کردستان و مناطق کردنشین بر آن است که با مطرح نمودنِ عریانِ مشکلات و تنگناهای مالی و سرمایه گذاری که اکثرا از مسائل سیاسی و اجتماعی و جناحی در کشور نشات می گیرد را با بهره گیری از کارشناسان و صاحب نظران این امر، نقش خود را به عنوان تنها پایگاه خبری در حوزه ی اقتصاد پر رنگ کند.

تحریریه ی پایگاه خبری واکاوی دست تک تک شما کارشناسان ، فعالین و استاید حوزه ی اقتصاد را به گرمی می فشارد تا با همکاری هم مشکلات بنگاه های اقتصادی ، شهرک های صنعتی وبه طورکلی عدم پیشرفت کافی در مناطق کرد نشین را بیان و اراده و تصمیمات بهتر مسئولین امر را مطالبه کند.

نام صاحب امتیاز: مسعود حسن‌نژاد
نام مدیرمسئول: مسعود حسن‌نژاد
آدرس دفتر: کردستان، سقز کیلومتر ۵ جاده بوکان، شهرک صنعتی سقز فاز۱، خیابان پارس، جنب کارخانه لبنیات پرشنگ.
کد پستی: ۶۶۸۳۱۷۲۷۲۲۲۹
شماره تماس: ۰۹۱۸۲۴۶۰۵۱۲

دکمه بازگشت به بالا