سلامت روان سالمندان، اولویت اورژانس اجتماعی سقز

مرکز اورژانس اجتماعی سقز با همکاری یکی از مراکز مثبت زندگی این شهرستان اقدام به برگزاری برنامه تفریحی جهت ارتقا سلامت روان سالمندان نمود.

شهربانوهادی، مسئول مرکز اورژانس اجتماعی سقز ضمن اشاره به لزوم و اهمیت توجه به سلامت روان سالمندان عنوان نمود، یکی از جلوه های بارز سالمندآزاری، مسامحه و غفلت خانواده و اطرافیان سالمندان به مشکلات و نیازهای جسمی و روانی این قشر آسیب¬پذیر است و گاهاً سالمندان عزیزی که در مراکز نگهداری از سالمندان پذیرش می شوند دورانی از آزاردیدگی را پشت سر گذاشته و با آلام روحی به این مراکز سپرده می شوند.

مرکز اورژانس اجتماعی که در حوزه آسیب های اجتماعی و مداخله در بحران فعالیت می نماید با هدف مشارکت در فراهم آوردن فضایی بانشاط و نیز معرفی فعالیت ها و حوزه های اختیاری خود در بحث مداخله در بحران های فردی خانوادگی و اجتماعی اقدام به همکاری و هم¬یاری یکی از مراکز مثبت زندگی نمود تا چنین برنامه¬ای در سرای سالمندان مهر سقز برگزار گردد.

خانم هادی ضمن قدردانی از پیش‌قدم شدن و برنامه ریزی مرکزمثبت زندگی دارای کد ۶۲۷۲ که زیرنظر سازمان بهزیستی مشغول به فعالیت و ارائه خدمات مددکارانه در شهرستان سقز می باشد، تشکر و قدردانی ویژه ای را نثار زحمات بی شائبه و انسان¬دوستانه پرسنل خدوم سرای سالمندان مهر سقز نمود و برای این بزرگواران از درگاه ایزد منان آسایش، خوشبختی و سلامتی طلب کرد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا