واکنش شهردار سابق سقز به مطلب منتشر شده در سایت واکاوی با تیتر " سرانجام شایعات در مورد اضافه دریافتی اعضای شورای فعلی سقز و شهردار معزول"

تردید ندارم نور عدالت بر پیشانی عدلیه جمهوری اسلامی ماندگار خواهد ماند

شهردار سابق سقز در واکنش به مطلب منتشر شده در سایت خبری‌تحلیلی واکاوی در مورد مصاحبه اخیر فرماندار با خبرنگاران با تیتر ” سرانجام شایعات در مورد اضافه دریافتی اعضای شورای فعلی سقز و شهردار معزول” جوابیه‌ای برای این سایت خبری ارسال کرده که بر اساس قانون مطبوعات عینا توسط واکاوی در ذیل درج می‌شود؛

به حرمتِ آیه مبارکه «ن والقلمُ و مایسطرون» آنچه نوشته می‌شود با کمال ادب و احترام، در پاسخ به مطالب منتشر شده است. در تاریخ کم نیستند افرادی چون «مویار دووگلان‌»ها به اصطلاح قلم به دست اما اجیرمآب که در بیخ و بن دنیا خزیده اند.

آنانی که کرامت هم کیشان دیار خویش را هدف قرار داده اند و آخرت خویش را به دنیای فانی فروخته اند، کسانی که معیارها و اخلاقیات اجتماع بشری را با سرمایه دو سه روزه این دنیا عوض کرده‌اند و با اتصال به قدرت، در توهم و خیال بسر میبرند و دریغ از «خدمت به خلق»، اگر روزی پرده ها کنار رود واقعیت ها عیان، بوی رسوایی شان همه جا را فرا خواهد گرفت.
تردید ندارم و ایمان دارم نور عدالت بر پیشانی عدلیه جمهوری اسلامی ماندگار خواهد ماند.

انتساب اتهام به شهروندی چون من هنر نیست و این تنها ترس ناشی از وجود افراد بی شمار چون من است که خواب را از چشمانشان ربوده و برای همین شتابزده و بدون برهان قاطع سخن گفته و باز نشر اکاذیب می کنند، آنان باید بدانند که آن دوران گذشته است که «دُن کیشوت» سوار بر تکه چوبی می شد و دیگران را سرباز و یا دشمن می دانست.

همشهریان عزیزم اینجانب ضمن کذب خواندن افاضات … و انتساب اضافه دریافتی، اعلان میدارم بیان کنندگان و ناشران آن باید آماده پاسخگویی و اثبات حرف خویش در دادگاه باشند.

چرا که از اول عهد داشتم چون فرزندی برآمده از این دیار کهن و تربیت یافته فرهنگ اصیل آن خائن به شهر و دیارم نباشم و با تمام توان حافظ مال مردم بوده و اجازه ندهم ریالی حرام وارد زندگیم شود، البته بهای آن ترک میز خدمت در این مقطع بود.

همشهریان عزیزم حدود ده ماه از رفتن این خادمتان از شهرداری گذشته است و در این مدت تمام اسناد و مدارک مالی، اداری، شهرسازی و … کامل شخم زده شده و مطمئن باشید اگر یک سر سوزن تخلف داشتم الان در میدان شهر حلق آویز بودم
خوشحالم که پاک آمدم و پاک رفتم
با کمال احترام و تشکر از شهروندان گرامی و همراهی و حمایت‌های بی پایان
ارادتمند چیا صالحی بابامیری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا