در حاشیه سفر چند تن از اعضای شورای شهر به کیش؛

لزوم روشن‌گری اعضای شورا در مورد محل تامین هزینه سفرها

نفس سفر به خودی خود بد نیست، اما اعضای شورا لازم است قبل از هر عملی جوانب قضایا را بسنجند، سابقه این افراد نشان می‌دهد که چنین امری در امور شورا جزو محالات است.

اعضای شورا بهتر از هر کسی می دانند که با آغاز سال جدید، کارگران شهرداری ۶ ماه حقوق معوقه خواهند داشت، این در حالی است که خودشان نه تنها معوقه‌ایی از محل حقوق شورایی ندارند، بلکه شغل یا شغل‌های دیگری دارند و عضو شورا بودن برای آنها صرفا یک سرگرمی محسوب می‌شود.

سفر اعضای شورا به منطقه خوش آب و هوای کیش در حالی صورت می‌گیرد که کارگران شهرداری نه تنها نمی‌توانند سفر بروند، بلکه به لطف نامدیریتی‌هایی که صورت گرفته قطعا سالی به مراتب سخت تر از ۹۷ پیش رو خواهند داشت.

سفر اعضای شورا در حالی صورت می‌گیرد که کارگران با ۶ ماه معوقه به کسانی دخیل بسته‌اند که که آنچه برایشان مهم است استفاده از موقعیت و جایگاهی است که شهروندان به آنان بخشیده‌اند و تنها مورد کم اهمیت نزد آنان وضعیتی است که برای شهر درست کرده‌اند.

ممکن است اعضای شورا این سفرها را صرفا پیشنهادهایی از سوی مراجع بالادستی بدانند، اما می‌توانند حداقل برای حفظ ظاهر و همدردی با کارگران هم که شده از چنین سفرهایی چشم پوشی کنند و اگر نوش نیستند نیش هم نباشند.

خوب است شورا و شهرداری برای یکبار محل هزینه، دستاوردهای نداشته این همه سفر و همایش را برای مردم تشریح کنند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا