ورود فرماندار سقز به قضیه بکارگیری بحث‌برانگیز یک‌مشاور در آتش‌نشانی سقز

امروز، موضوع بکارگیری یک فرد به عنوان‌مشاور در آتش‌نشانی سقز بحث‌ها و واکنش‌هایی را در یکی از گروههای فضای مجازی این شهر به دنبال داشت. عده‌ای این موضوع را به اعضای شورا، عده‌ای به سرپرست کنونی و معاونین و عده‌ای هم آن را از جانب مرکز استان می‌دانستند.

واکاوی صحت و سقم موضوع را از فرماندار سقز جویا شد که کامیل کریمیان ضمن تأیید موضوع گفت: از آنجا که ظرفیت پذیرش کادر ادارای شهرداری و سازمان‌های تابعه پُر شده و چه بسا نیروی مازاد نیز در اختیار دارند و از سوی دیگر هر نوع استخدامی باید روال قانونی خود را طی کند این موضوع شائبه برانگیز است. لذا فرماندار سقز از مدیران مربوطه از جمله سرپرست شهرداری، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل آتش‌نشانی خواسته است توضیحات لازم در این باره را ارائه دهند که سرپرست شهرداری خواستار دیدار حضوری با فرماندار جهت ارائه توضیحات شده است.

فارغ از نتیجه دیدار سرپرست شهرداری با فرماندار که فردا انجام می‌شود و توجیهاتی که احتمالا ارائه شود، این نکته حائز اهمیت است که این موضوع در دوره سرپرستی وی و یا زمانی که معاونت اداری شهردار در دوران سرپرست‌های سابق را بر عهده داشته اتفاق افتاده است و با این اتفاق، نگاه‌ها به رصد دقیق‌تر عملکرد وی هم تیزتر و دقیق تر خواهد شد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا