کشف و ضبط ۴/۵ تُن آرد در سقز طی یک هفته اخیر

بهنام میرزایی سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت سقز از کشف و ضبط ۴/۵ تُن آرد قاچاق از مراکز خرید و فروش کالاهای یارانه ای سقز خبر داد.

 

این محموله که مربوط به کارخانه آردهای شهرستان سقز و سایر شهرستانهای دیگر بود که توسط عاملین توزیع و متخلفان از شبکه با هدف فروش به بهای بالاتر از قیمت مصوب خارج شده بود.

کشفیات مذکور پس از تشکیل پرونده جهت تعیین تکلیف در اختیار مراجع قضایی قرار گرفت.

 

قابل ذکر است که هم اکنون قیمت هرکیسه آرد یارانه ای ۳۳ هزار تومان است و این محموله اگر به بازار آزاد راه می یافت با قیمت به مراتب بالاتر از نرخ مصوب در بازار به فروش می رفت.

وی به کلیه افراد فعال در این حوزه و خبازان شهرستان سقز هشدار داد از خرید و فروش کالاهای یارانه دار جدا خودداری فرمایند چرا که به شدت برخورد خواهد شد.

بر اساس قانون خرید و فروش آرد در مراکز غیر از خبازی ها با هر عنوانی جرم بوده و با عوامل توزیع تحت عنوان عرضه خارج از شبکه برخورد قضایی خواهد شد.

میرزایی افزود با برنامه ریزی های انجام شده و نیز تدابیر اتخاذ شده به زودی یکی پس از دیگری مراکز عرضه خارج از شبکه، محتکرین، گرانفروشان و کم فروشان کل و جزء در سراسر شهرستان متلاشی خواهند شد. این رویه شامل روستاهای شهرستان سقز نیز خواهد شد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا