گرایش جوانان به گیم نت‌های حرفه‌ای در سقز

وجود مراکز تفریحی ورزشی برای جوانان و نوجوانان که بتوانند اوقات فراغت خود را به نحو مناسبی سپری کنند همواره یکی از دغدغه های شهروندان سقزی بوده است.

در همین ارتباط حسن نقشبندی مدیر مرکز تفریحی ورزشی جی جی (برگرفته از جانلوئیجی بوفون دروازه بان ایتالیایی) در گفتگو با واکاوی از لزوم همراهی با برخی تغییرات در نحوه گذراندن اوقات فراغت جوانان سخن به میان آورد و گفت: ایجاد مراکز تفریحی و ورزشی که بتواند فضای مناسبی برای گذراندن اوقات فراغت جوانان فراهم کند یک ضرورت است و این مرکز با همین رویکرد راه اندازی شده است.

نقشبندی که خود از مربیان سابق ورزشی و بازنشستۀ آموزش و پرورش است با وجود ابتلا به بیماری ام‌اس، کماکان از ورزش و سرگرمی‌های مفید دست نکشیده و در مورد نحوه آغاز به کار این مرکز نیز گفت: با اینکه خود هیچگاه از ورزش و سرگرمی های مفید دست نکشیده‌ام اما مبتلا به بیماری ام اس شده‌ام و بر همین اساس در راستای ترغیب جوانان به ورزش و سرگرمی‌های مفید تصمیم گرفتم چنین مرکزی راه اندازی کنم که هزینه ای بالغ بر ۱۵۰ میلیون تومان در بر داشته و اشتغال ۵ نفر را نیز تأمین می کند.

با اینکه افزایش چنین مراکزی در کاهش گرایش جوانان به تفریحات ناسالم مؤثر است، اما یک تفریح گران قیمت نیز محسوب می‌شود و ممکن است جوانان از هر طبقه‌ای نتوانند به چنین تفریحاتی بپردازند.

در این مرکز تفریحی که در خیابان ملت و روبه‌روی پارک مولوی کورد (پارک شار) قرار دارد امکاناتی برای بازی های بیلیارد، فوتبال دستی، ایر هاکی، بازی های رایانه ای، تخته نرد و غیره وجو دارد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا