آغاز محدودیت‌ها از ظهر امروز و تعطیلی‌ها از فردا ۲۵ مردادماه

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: با توجه به دستورالعمل‌های ابلاغی و تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا، مسافران تا ساعت ۱۲ امروز یکشنبه فرصت دارند از استان خارج شوند.

محمدابراهیم زارعی با بیان اینکه از ساعت ۱۳ امروز ممنوعیت تردد در استان اعمال می‌شود، اظهار داشت: از مسافران درخواست می‌شود هرچه سریعتر و تا ساعت ۱۲ روز یکشنبه از استان خارج شوند.

وی اضافه کرد: مجوزهای قبلی تردد در محورهای استان هیچ ارزشی ندارد و مردم از تردد بین استانی خودداری کننند، ضمن اینکه نیروی انتظامی نیز باید با جدیت محدودیت ها را کنترل کند.

زارعی با بیان اینکه از روز دوشنبه تمام بانک‌ها، ادارات (غیر از ادارات خدمات رسان) و مراکز نظامی و انتظامی تعطیل است، افزود: اصناف غیر از مشاغل گروه یک (مانند داروخانه‌ها، سوپرمارکت‌ها، نانوایی و مراکز تهیه مواد غذایی) از دوشنبه ۲۵ تا روز شنبه ۳۰ مرداد تعطیل است.

معاون سیاسی استاندار کردستان یادآور شد: رستوران‌ها، تالارها، پاساژها و مراکز خرید نیز در این مدت اجازه فعالیت ندارند، لذا از کسبه و بازاریان درخواست داریم این ممنوعیت‌ها را رعایت کنند.

همچنین مدیرکل ورزش و جوانان کردستان از تعطیلی یک هفته‌ای تمام اماکن ورزشی روباز و مسقف سطح استان خبر داد و گفت با توجه به وضعیت حاد بیماری کرونا، کلیه اماکن ورزشی روباز و مسقف استان کردستان از فردا ۲۵ مردادماه تا پایان روز شنبه ۳۰ مرداد ماه تعطیل است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا