آقای فرماندار؛ این اسمش تعامل نیست، واگذاری فرمانداری سقز به ستاد نماینده است

با وجود اینکه هفته گذشته حکم لطیفه نوروزی به عنوان سرپرست بخشداری زیویه صادر شد، اما این تغییر تا کنون صورت نگرفته است و لطیفه نوروزی کماکان در اداره صنعت معدن و تجارت مشغول به کار است.

این موضوع از همان دقایق اول با واکنش نماینده شهرهای سقز و بانه مواجه شد و اکنون خبر می رسد که این انتصاب ممکن است لغو و به پیشنهاد اطرافیان نماینده، لطیفه نوروزی به بخشی کم اهمیت تر یعنی بخشداری امام فرستاده شود که اتفاقا حوزه نفوذ نماینده نیز هست، اما مشخص نیست که نوروزی این تغییر را پذیرفته یا خیر!

این مدیر که نزدیکی کمتری با جناح های سیاسی دارد اما به عنوان یک مدیر زن در حوزه اجرایی تا حد زیادی موفق بوده است. اما در این میان مدیران بالادستی اگر می خواهند تغییراتی را اعمال کنند بایستی از روی رزومه و کارنامه فرد باشد نه نزدیکی به ستادهای انتخاباتی.

در اینجا باید گفت فرماندار سقز که می بایست به عنوان یک مدیر که ادعا می کند اصلاح طلب است، استقلال و جدیت خود را در برخی امور حفظ کند اما بر خلاف انتظارهایی که از وی می رفت گویا هیچ کاری را بدون اذن و فرمان نماینده انجام نمی دهد.

پیشنهاد ما برای مجموعه استانداری و فرمانداری سقز از صدر تا ذیل این است که قانون های نانوشته نماینده را بر روی کاغذ آورده و به مراجع بالادستی پیشنهاد و در نهایت تصویب کنند تا هرگونه کار اجرایی را به نماینده و ستاد ایشان واگذار و با ادغام حوزه اجرا و تقنین از بلاتکلیفی رهایی یابند.

 

 

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا