آمار کردستان ثابت ماند

آمار جدید مبتلایان به ویروس کرونا به تفکیک استانی

رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت گفت: بر اساس نتایج آزمایشگاهی از ظهر دیروز تا ظهر امروز، ابتلای ۳۸۵ مورد جدید به کووید۱۹(کروناویروس جدید) در کشور قطعی شده و مجموع مبتلایان به این بیماری در کشور، به ۹۷۸ نفر رسید.

آمار جدید کرونا
آمار رسمی کرونا در ایران (۱۳۹۸/۱۲/۱۱)

دکتر کیانوش جهانپور در گفتگو با وبدا، با اعلام این خبر اظهار کرد: از بین مبتلایان جدید، ۱۷۰ نفر مربوط به تهران، ۴۴ نفر مربوط به مرکزی، ۳۱ نفر مربوط به البرز، ۳۰ نفر مربوط به قم، ۲۸ نفر مربوط به گیلان، ۱۷ نفر مربوط به خراسان رضوی، ۱۳ نفر مربوط به اصفهان، ۱۱ نفر مربوط به مازندران، ۹ نفر مربوط به خوزستان، ۸ نفر مربوط به لرستان، ۸ نفر مربوط به استان فارس، ۳ نفر مربوط به سمنان، ۳ نفر مربوط به همدان، ۲ نفر مربوط به کرمانشاه، ۲ نفر مربوط به هرمزگان، ۲ نفر مربوط به کرمان، ۲ دونفر مربوط به خراسان جنوبی، یک نفر مربوط به سیستان و بلوچستان و یک نفر مربوط به ایلام، است.

وی افزود: در ۲۴ ساعت گذشته متاسفانه ۱۱ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان بر اثر این بیماری به ۵۴ نفر افزایش یافت.

آمار و فراگیری کرونا در ایران طی ۲۴ ساعت اخیر/ایسنا

سخنگوی وزارت بهداشت خاطرنشان کرد: مهمترین توصیه ما برای پیشگیری از ابتلا به بیماری کووید۱۹ برای مردم عزیز، رعایت بهداشت فردی و اجتماعی و همچنین پرهیز از سفرها و ترددهای غیرضروری شهری و بین شهری است.

دکتر جهانپور افزود: خوشبختانه آمار بهبود یافتگان مبتلایان به کووید۱۹ در کشور رو به افزایش است و تا کنون ۱۷۵ نفر بهبود یافته اند./ روابط عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا