آیا تفاوت دولت روحانی و دولت احمدی نژاد فقط تغییر اسامی است؟

رئیس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز امروز در جمع خبرنگاران  گفته است که دستگاه های عضو این ستاد در حال رصد و شناسایی عناصر پدیدآورنده شرایط ارزی کنونی هستند .

این تصمیمات و اقدامات دولت روحانی یادآور دولت مهرورز است. دولتی که به زعم کارشناسان در ۸ سال با تصمیمات خود منجلابی از مشکلات را در این کشور خلق کرد. یادمان نمی رود که با شروع التهاب در بازار ارز دولت وقت برای بهبود اوضاع جمشید بسم الله را باعث و بانی وضعیت نابسامان ارزی معرفی و چند تن دیگر را مدتی دستگیر و زندانی کرد اما این اقدام افاقه نکرد و مشکلات روز به روز بیشتر شد.

اکنون دولت روحانی هم دقیقا همان اقدامات را دارد انجام می دهد .همین تصمیمات و اقدامات روحانی کار را به جایی رسانده است که امروز مردم عصبانی هستند. کارد به استخوان مردم رسیده است. بیکاری بی داد می کند. فقر و طلاق هر روز رکورد می زنند و هیچکس تکلیفش با خودش روشن نیست.

جملاتی تکراری که ما رسانه ای ها هر روز به مسئولان گوشزد کرده ایم. اما گوش شنوایی نیست که نیست. این روزها حتی کاربرد واژه ی “امیدواریم” در نوشته ها و خبرها برایمان سخت است. آرزو میکنیم رییس دولت درهای گفتگو را بگشاید. مسببان و هر آنچه خود دست ‌های پشت پرده می نامد را معرفی کند. مردم رییس جمهوری را می خواهند که شجاعانه در مقابل کسانی که چوب لای چرخ کار او می گذارند بأیستد، کار را از دست یک عده پیرِمرد بگیرد و جوانانی متخصص و آشنا به امور و به دور از فساد را به کار گمارد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا