نماینده در سال آخر؛

اتمام پروژه های نیمه تمام سقز و بانه تسریع شود

نماینده سقز و بانه در حالی از لزوم تسریع در اتمام طرح‌های نیمه‌تمام حوزه انتخابیه خود سخن می‌راند که سال آخر دوره نمایندگی خود را می‌گذراند.

بهزاد رحیمی روز پنجشنبه در جلسه بررسی مشکلات عمرانی و اقتصادی شهرستان‌های بانه و سقز که در استانداری کردستان تشکیل شد، از زحمات و تلاش و پای کار بودن مجموعه مدیران استان قدردانی و اظهار کرد: یکی از دغدغه های حوزه انتخابی سقز و بانه، اجرای پروژه های عمرانی و اقتصادی است.

این نماینده ادامه داد: دولت توجه ویژه‌ای به استان کردستان داشته است و این فرصت مطلوبی برای پیگیری و اتمام پروژه های تاثیرگذار و دارای اولویت استان است.

رحیمی بر تسریع در اجرای پروژه های نیمه تمام شهرهای سقز و بانه از جمله هتل ورزشی و فرودگاه سقز تاکید کرده و گفته است: “امسال انتخابات مجلس شورای اسلامی را پیش رو داریم و انتظار می رود شاهد مشارکت مردم در آن باشیم”!

جالب است که آقای نماینده در آخرین سال از نمایندگی خود از لزوم تسریع در پروژه‌ها و آنهم تنها دو پروژه فرودگاه و هتل ورزشی سخن گفته است و درحالیکه در سه سال گذشته اتمام هیچ طرح شاخصی را در سقز شاهد نبودیم و رکود همچنان بر پروژه‌های نیمه تمام ازجمله دانشگاه یا دانشکده علوم فنی، ساختمان فنی حرفه‌ای، پروژه‌های عمران شهری، سهم سقز از کریدور میاندوآب_کرمانشاه و…حاکم است.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا