فرماندار سقز در نشست خبری با خبرنگاران

از تک تک آرا محافظت خواهم کرد

کامیل کریمیان ظهر جمعه در نشست با خبرنگاران ضمن بیان روند برگزاری انتخابات و ادامه آن در هفته پیش‌رو گفت: همانطور که در ابتدای آغاز به‌کار به عنوان فرماندار سقز به شهروندان اعلام کردم با مردم صادق خواهم بود و در انتخابات نیز حب و بغض شخصی خود را دخالت نخواهم داد و از تک تک آرای مردم محافظت خواهم کرد.

کریمیان در ارتباط با روند تأیید صلاحیت‌ها گفت: در مرحله اول، هیأت اجرایی بر اساس نظرات مراجع چهارگانه تصمیم گرفت و از این مرحله به بعد از عهده‌ی هیأت اجرایی خارج و آنچه نظر هیأت نظارت باشد را به کاندیداها ابلاغ می‌کنیم و این اختیاراتی است که قانون بر عهده هیأت‌های مختلف گذاشته است.

وی در ارتباط با رد صلاحیت یکی از کاندیداها در روز اول تبلیغات گفت: من مجری انتخابات هستم و همانطور که کاندیداتوری وی را اعلام کردم وظیفه داشتم رد صلاحیتش را هم اعلام کنم. کریمیان افزود: دولت تمام ظرفیت‌های قانونی خود در شهرستان و استان برای احقاق حقوق تمام کاندیداها و در راستای مشارکت گسترده‌ مردم به‌کار برده است.

فرماندار سقز در ارتباط با تخلفات کاندیداها گفت: همه تخلفات رصد و به مراجع مربوطه گزارش داده می‌شود و این روند تا اعلام نتایج ادامه خواهد داشت و این حتی شامل نصب خارج از عرف بنر و پوسترهای تبلیغاتی نیز می‌شود. کریمیان در پایان گفت: ۱۸۴۴ نفر عوامل اجرایی در روز رأی‌گیری در شعب اخذ رأی حضور خواهند داشت.

 

واکاوی_ اخبار سقز

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا