اعتراف سارق سابقه‌دار به ۲۱ فقره سرقت سریالی در سنندج

فرمانده انتظامی کردستان از بازداشت سارق سابقه‌دار و اعتراف به ۲۱ فقره سرقت قطعات خودرو در شهرستان سنندج خبر داد و اظهار داشت: با توجه به وقوع چندین فقره سرقت قطعات خودرو در شهرستان سنندج، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان احتمالی در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

سردار علی آزادی گفت: ماموران پلیس آگاهی استان با اشراف اطلاعاتی یک سارق سابقه‌دار را شناسایی و پس از هماهنگی با مراجع قضائی طی یک عملیات پلیسی موفق به دستگیری متهم در مخفیگاهش شدند.

فرمانده انتظامی استان کردستان با بیان اینکه در تحقیقات به عمل آمده از سارق به ۲۱ فقره سرقت قطعات خودرو اعتراف کرد، گفت:  متهم به همراه پرونده در اختیار مراجع قضائی قرار گرفت.

وی از شهروندان خواست برای پیشگیری از سرقت؛ موبایل، اسناد، مدارک، وجه نقد، دسته چک و سایر اشیاء با ارزش و قیمتی را در معرض دید و داخل خودرو قرار ندهند.

آزادی تصریح کرد: شهروندان اتومبیل خود را به قفل مرکزی، دزدگیر و سایر لوازم بازدارنده مجهز کرده و هنگام تعویض چرخ یا برطرف کردن نقص فنی اتومبیل در ابتدا از قفل بودن درب ها و بالابودن شیشه‌ها اطمینان حاصل کنند.

منبع: تسنیم

مطالب مرتبط

یک دیدگاه

  1. میخواید ماشینتون سرقت نشه؟ اولا باید از فروشنده معتبری خرید کنید که امروز نیومده باشه و فردا ازش اثری نباشه و دوم اینکه اون فروشنده برای هر نوع قفل، دزدگیر یا ردیاب که به شما به عنوان ضد سرقت معرفی میکنه باید ضمانت بده که اگر این را استفاده کنی و سارقین بتوانند سرقت کنند کل خسارت حاصل از سرقت را بهت میدم و مراقب باشید که گول حرفهایی مثل اینکه میگن اگر این قفل را بذاری زمان بیشتری طول میکشه تا بازش کنند و اگر این دزدگیر را بذاری دزدا سراغش نمین یا اگر این ردیاب را بذاری هر جا باشی میتونی خاموشش کنی یا پیداش کنید نخورید چون همه این موارد به تبحر سارق مربوط میشه. پس ضمانت پرداخت خسارت در صورت وقوع سرقت باید قاطع و بدون قید و شرط باشه وگرنه اونی که میبازه شما هستید چون اولا به دلیل اون چیزی که فکر میکنید به عنوان ضد سرقت خریدید احتیاط کمتری میکنید و دوم اینکه حتی اگر به فکر دریافت خسارت از بیمه هستید باید بدونید که حتی اگر بیمه بدون مشکل پرداخت خسارت را قبول کنه ولی باز هم با کسر ۲۰ درصد فرانشیز و هزینه استهلاک و همچنین دریافت قیمت زمان بیمه کردن ما شینوتون مواجه خواهید شد که شاید نصف قیمت ماشینتون هم دستتون نیاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا