در جریان بازدید دکتر میرهاشم موسوی از بیمارستان تأمین اجتماعی سنندج مطرح شد؛

زحمات کادر درمان به بیماران قابل تقدیر است

سرپرست سازمان تامین اجتماعی با حضور در بیمارستان تامین اجتماعی سنندج از بیماران بستری در این بیمارستان عیادت و در جریان چگونگی ارائه خدمات به بیماران قرار گرفت.

به گزارش واکاوی و به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر میرهاشم موسوی از بخش های اورژانس،داخلی، نوزادان و سه بخش کرونا بیمارستان تامین اجتماعی سنندج بازدید کرد و در گفتگو با بیماران نحوه رسیدگی و درمان آنها را جویا شد.

قابل ذکر است که بیش از دوسوم ظرفیت بیمارستان تأمین اجتماعی سنندج به بیماران کرونایی اختصاص دارد.

این بیمارستان در سال های اخیر در بحث شاخص های عملکردی جزو مراکز درمانی ملکی برتر این سازمان است. سرپرست این سازمان در جریان این بازدید به تلاش‌های وافر پزشکان و پرستاران اشاره و از زحمات آنها تقدیر کرد.

موسوی خدمات کادر درمان در رسیدگی به بیماران کرونایی را ارزشمند خواند و تصریح کرد: پزشکان و پرستاران سازمان تامین اجتماعی همپای کادر درمان کشور در طول دوسال گذشته در رسیدگی به بیماران کرونایی زحمات بسیاری کشیدند و از این بابت قدردان آنها هستیم.

وی در دیدار با تعدادی از بیمه شدگان و مراجعان نحوه خدمت رسانی و رسیدگی به آنها را جویا شد و همچنین کارکنان نیز به بیان مسائل و درخواست های خود پرداختند.

بیمارستان تامین اجتماعی سنندج ۱۲۰ تخت فعال دارد و دارای بخش های مختلفی است و طرح ارتقای هتلینگ در آن انجام شده است و از نظر تجهیزات، مسائل رفاهی و خدمات در وضعیت مناسبی قرار دارد و موفقیت های خوبی در سال های اخیر کسب کرده است.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا