تودیع و معرفه فرمانداران قدیم و جدید سقز

جلسه تودیع و معارفه‌ی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سقز با حضور بهمن مردانیا استاندار کردستان، محسن بیگلری نماینده سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی، جمعی از مدیران کل استان، امام جمعه شهرهای سقز و صاحب، شهردار سقز، اعضای شورای شهرهای سقز و صاحب، روسای ادارات و ارگان‌های شهرستان و جمعی از اقشار مختلف شهروندان در سالن آمفی‌تئاتر آموزشکده فنی سقز در حال برگزار برگزاری است.

کامیل کریمیان از نیروهای کُرد و اهل‌سنت است که تا لحظاتی دیگر به عنوان معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سقز منصوب می‌شود.

علی‌اکبر ورمقانی که تا پیش از کریمیان فرماندار سقز بود و اکنون فرمانداری بیجار را بر عهده دارد در سخنانی گفت: در جریان همه‌پرسی کردستان عراق، علیرغم وجود برخی نگرانی‌ها، حضور گسترده مردم در سطح شهر و ابراز خوشحالی آنان، این اجتماع بدون مشکل خاصی پایان یافت. تلاش کردم ارتباط مناسبی با گروههای سیاسی شهرستان داشته باشم، ضمن ارتباط نزدیک با اصولگرایان شهرستان، اما همیشه گفته و خواهم گفت که اصلاح‌طلب بوده، هستم و خواهم بود.

لازم به ذکر است که ورمقانی جزو مدیرانی است که در هنگام ترک هر چهار پُست مدیریتی‌اش، یکی از معاونین وی به جایش گمارده شده‌اند و این اقدام به لحاظ نیروسازی و پرورش مدیران حایز اهمیت است که لازم است سرلوحه سایر مدیران قرار گیرد، اکنون نیز #کامیل_کریمیان معاون سیاسی وی، به عنوان فرماندار ویژه شهرستان سقز منصوب می‌شود.

پس از ورمقانی، مرادنیا استاندار کردستان ضمن تقدیر از زحمات علی‌اکبر ورمقانی، کامیل کریمیان را به عنوان معاون استاندار و فرماندار ویژه سقز معرفی کرد و گفت: کریمیان فرزند این استان و شهرستان است، پس بار مسئولیت وی سنگین‌تر است.

سپس کامیل کریمیان به جایگاه سخنران رفت و در کسوت معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سقز گفت: وظیفه‌ام در وهله اول پیشبرد برنامه‌های دولت و نماینده عالی دولت در استان است و امروز به مردم سه قول خواهم داد:

صداقت؛ هیچگاه خلافی را به مردم نخواهم گفت.
امانت؛ امانتدار رأی و نظر مردم خواهم بود.
وفاداری؛ وفادار به مردم و در کنار آنان خواهم بود.

کریمیان در پایان گفت: آدم سیاسی‌کاری نیستم، اما اصولی برای خود دارم که در هر حال بر آن پایبند خواهم بود.

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا