توزیع روزانه ۲۰ تُن قند و شکر در شهرستان سقز

سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت سقز با اعلام توزیع سراسری قند و شکر در شهر و روستاهای شهرستان سقز به واکاوی گفت:

روزانه بیش از ۱۰ تن شکر و ۱۰ قند با نظارت اداره صنعت، معدن و تجارت با هدف تامین مایحتاج عمومی مردم و نیز کاهش تقاضا پس جذب و توزیع از روز گذشته شروع شده و مقرر است این فرایند تا زمان تدام تامین کالاهای مذکور که فعلا فراهم شده است تداوم خواهد داشت.

میرزایی افزود: با هدف جلوگیری از بازگشت مجدد کالای مذکور به بازار سیاه تمهیدات لازم اتخاذ شده و امکان سواستفاده کنندگان از نظام توزیع به حداقل رسیده است. خصوصا این موضوع در توزیع شکر بیشتر مشهود است چرا که کالای فوق در بسته بندی های سه کیلوگرمی و با پوشش ویژه تنظیم بازار عرضه میشود. انتظار از مردم عزیز میرود که خود نیز در توزیع عادلانه همکاری نمایند و افرادی که در فروشگاه ها موفق به دریافت کالاهای مذکور میشوند از بیم کمبود کالاهای مذکور مجددا برای دریافت تلاش نکنند چرا که هیچ کمبودی وجود ندارد وکالاهای فوق همچنان در سبد خانوار و عرضه در بازار تداوم خواهد داشت و هیچ کمبودی در این خصوص وجود ندارد.

این مسئول شهرستانی در پایان گفت: علارغم نهایت تلاش در نظارت بر توزیع، مردم شریف شهرستان سقز مراتب تخلف و عرضه خارج از شبکه کالاهای اساسی را به اداره صنعت، معدن و تجارت اطلاع دهند تا با متخلفان نهایت برخورد بعمل آید. بخشداران محترم در سیستم توزیع در روستاها قول همکاری دادند و این کالاها مقرر است با نظارت این عزیزان در حتی دورافتاده ترین روستای شهرستان نیز به شیوه ای عادلانه توزیع شود.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا