جلسه شورای اداری در ساعت ۶ صبح!

🔹دومین جلسه شورای اداری شهرستان در سال ۹۷ با حضور معاون سیاسی اجتماعی استاندار، فرماندار ویژه شهرستان و سایر مدیران برگزار شد.
ــــــــــــــــــ
🔹در این جلسه حسین خوش اقبال با اشاره به رای بالای مردم به دولت، انتظار بالای آنان را به حق دانست و گفت: مدیران باید دغدغه و خواسته های مردم را دنبال و اجرایی کرده و هرجا کاستی هایی صورت گرفته از عذر خواهی نهراسند.

🔹خوش اقبال تقویت احزاب، تشکل های مدنی و آزادی رسانه ها را به عنوان یک پل ارتباطی میان دولت و مردم معرفی کرد و از مدیران خواست در راستای جذب آرا و نظرات مردم این مهم را مدنظر قرار دهند.

🔹در این جلسه فرماندار ویژه شهرستان سقز نیز با توجه به وضعیت بیکاری، اشتغال جوانان را مهمترین دغدغه مردم مطرح کرد و گفت: از آنجا که وضعیت تخصیص اعتبارات دولتی مناسب نیست، توجه به سرمایه گذاران در اولویت بوده و در این راستا ۴ سرمایه گذار خارجی جذب شده اند.
ورمقانی ادامه داد: توجه به زیرساخت های جاده ای، ریلی و هوایی در حوزه سرمایه گذاری بسیار مهم است و در این راستا به سرانجام رساندن پروژه فرودگاه، تلاش برای اتصال به ریل میاندوآب و سایر پروژه های جاده ای مدنظر بوده و در کنار آن بازارچه سیف به عنوان یک امر حیاتی در دستور کار است.

🔹در ابتدای این جلسه تعدادی از مدیران نیز ضمن اشاره به وضعیت حوزه کاری خود گزارشی از وضعیت نوجود را اشاره کردند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا