حواشی پیرامون فوتبال دیروز سقز همچنان ادامه دارد

در حالی که رییس اداره ورزش و جوانان درگری و ضرب و شتم بازیکنان طلایی پوشان خرم آباد را تکذیب کرده بود، اما گویا اخبار ساعت ۱۹ امروز در زیرنویس خود اعلام کرد “در اتفاقی نادر، بازیکن تیم طلایی پوش خرم اباد براثر ضرب و شتم هواداران تیم میزبان در شهرستان سقز بستری شده بود”.

 

بدون شک اینگونه اخبار سبب تخریب وجهه شهرستان سقز شده و لازم است مدیران مربوطه به اینگونه اخبار واکنش درخور نشان دهند.

 

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سقز: درگیری و ضرب و شتم بازیکنان طلایی پوشان خرم آباد کذب است

 

رئیس اداره ورزش و جوانان سقز در این باره گفت: مسئولان ورزش لرستان قصد خدشه دار کردن وجهه میزبانی کردستان را دارند و در مسابقه تیم های طلایی پوشان خرم آباد و شهرداری سقز اتفاق غیر ورزشی رخ نداد.

 

فرزاد خاکی در واکنش به صحبت های مدیرکل ورزش و جوانان استان لرستان که مسئله ضرب و شتم بازیکنان تیم فوتبال طلایی پوشان خرم‌آباد در سقز را مطرح کرده بود, اظهارداشت: روز گذشته مسابقات لیگ جوانان کشور در سقز پیگیری شد که تیم لرستان با وجود اینکه ساعت ۱۳:۳۰ دقیقه مسابقه اغاز می شد، ساعت ۱۳ به محل مسابقات رسید و از همان ابتدای کار مربی و مسئولان تیم قصد داشتند هرگونه که می توانند با کارهای خارج از عرف و حرکات غیر ورزشی امتیازی از این مسابقه دریافت کنند.

 

وی افزود: تیم لرستانی با وجود اینکه باید ۱۱ بازیکن اصلی و ۱۰ بازیکن نیز روی نیمکت داشته باشد تنها ۱۱ بازیکن همراه داشت و مربی تیم از دقیقه یک تا دقیقه ۸۰ که تیم را بیرون کشید به دنبال حاشیه سازی، اعتراض و درگیری با عوامل اجرایی مسابقه را داشت و زمانی که یک بر صفر عقب بودند و نمی توانستند در داخل زمین نتیجه لازم را بگیرند دست به اینکار زدند.

 

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سقز ادامه داد: در جریان بازی یکی از بازیکنان تیم خرم اباد با اجرای حرکت قیچی برگردان و بدون اینکه با بازیکنی از تیم مقابل برخورد کند دچار مصدومیت شد و دیگر بازیکن این تیم نیز خود را به مصدومیت زده تا بازی را تحت الشعاع قرار دهند.

 

خاکی یادآور شد: پس از این جریان مربی طلایه پوشان خرم اباد تیم را بیرون کشید و علیرغم اسرار ناظر مسابقه و داور به مسابقه ادامه ندادند و همراه بازیکنان مصدوم خود راهی بیمارستان شدند که گزارش ناظر بازی و داور این اتفاقات را تائید می کند.

 

وی بیان کرد: در بیمارستان نیز با توجه به اینکه تخت ها خالی بودن, بازیکنان روی تخت ها دراز کشیده و با عکس گرفتن از این جریان سناریوی خود را تکمیل کردند./منبع: مهر

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا