خشم عامل قتل دانش‌آموز شیرازی‌‌

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس گفت: صبح امروز حادثه درگیری بین ۴ دانش‌آموز مقابل یک دبیرستان در شیراز، منجر به مرگ یک دانش‌آموز شد.

سرهنگ کاووس محمدی ‌معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس گفت: صبح امروز حادثه درگیری بین ۴ دانش‌آموز مقابل یک دبیرستان در شیراز، منجر به مرگ یک دانش‌آموز شد.

او با بیان اینکه حادثه ساعت ۹ و ۱۰ دقیقه چهارشنبه ۱۹ دی به پلیس ۱۱۰ اطلاع داده شد، گفت: بررسی کارشناسی پلیس بر این تاکید دارد که ناتوانی در کنترل خشم، عامل بروز بسیاری از حوادث نظیر قتل محسوب می‌شود.

این مقام انتظامی توضیح داد: براساس بررسی کارشناسی ماموران پلیس اعزامی به محل حادثه، ۴ دانش‌آموز مقابل دبیرستان شهید ارسنجانی شیراز درگیر شده و یک نفر از آنان بر اثر اصابت چاقو مصدوم و فورا توسط اورژانس به بیمارستان قلب الزهرا در شیراز منتقل شد.

وی با بیان اینکه فرد مصدوم به دلیل شدت جراحت وارده در بیمارستان فوت می کند، گفت: ماموران انتظامی بلافاصله با رصد اطلاعاتی موفق شدند در همان لحظات اولیه هر ۳ دانش آموزی که در این درگیری مشارکت داشتند را دستگیر کرده و به مقر انتظامی انتقال دهند.

محمدی به خانواده‌ها توصیه کرد که در راستای ارتقاء مهارت‌های فردی نظیر کنترل خشم فرزندان خود، تلاش کنند.

رئیس آموزش و پرورش ناحیه سه شیراز یکی از عوامل درگیری را از اراذل و اوباش معرفی و تاکید کرده که محل وقوع حادثه خارج از مدرسه بوده است.

منبع: ایسنا

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا