داغ‌ترین‌های هفته

تأیید و رد صلاحیت‌ها:
اول هفته با اعلام نتایج صلاحیت‌ نامزدهای انتخاباتی آغاز شد. بسیاری از چهره‌های شاخص رد صلاحیت و تعدادی از آنان به این موضوع اعتراض کرده‌اند.

حاشیه‌های افتتاح پل دوم آدینان:
سید عارف قادرزاده رئیس سابق پليس راهنمايی و رانندگی استان كردستان در یادداشتی که در “روژان”منتشر شده از شتابزدگی در افتتاح پل آدینان در این برهه خاص انتقاد کرده و گفته است: “پل افتتاح شده بعلت تداخل شیب و پیچ تند در ورودی آن، از ایمنی لازم برخوردار نیست”. قادرزاده توصیه کرده است که سریعا و قبل از اینکه رویای چندساله شهروندان و مسافرین در خصوص افتتاح این پل به یاس تبدیل شود نسبت به ارتقا ایمنی تردد از پل احداث شده با بهرەگیری از تجهیزات ایمنی روز اقدام گردد.

تشکیل گروه‌های تلگرامی در حمایت از کاندیداها:
تشکیل گروه‌های تلگرامی تحت عناوین مختلف همچون هواداران، یاوران، همراهان و… پُررنگ‌تر از قبل شده و شهروندان زیادی نسبت به اینکه در گروه‌های متعدد افزوده شده‌اند شاکی‌اند. حضور مدیران فعلی و سابق به عنوان ادمین در این گروه‌ها همچنان حاشیه‌ساز است.

تشییع پیکر جانباختگان هواپیمای اوکراینی:
روز پنجشنبه پیکر “سید رزگار رحیمی” و فرزندش “ژیوان رحیمی” در آرامستان خیابان شاناز با حضور اقشار مختلف مردم انجام شد. همزمان شبیه به این مراسم برای “آروین مرتب” و همسرش “آیدا فرزانه” در سنندج برگزار شد.

و در آخر؛
پیداشدن جسد دو جوان سقزی:
ظهر امروز جسد دو جوان سقزی در زمین‌های اطراف کنارگذر سقز پیدا شد. با اینکه هنوز دلیل مرگ این دو جوان مشخص نشده، اما احتمال خودکشی آنها مطرح شده است.

 

واکاوی- اخبار سقز

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا