درخشش کنکوری‌های ۱۴۰۰ سقز؛ این‌بار در نتایج نهایی

پس از اعلام نتایج نهایی کنکور ۱۴۰۰، پذیرفته‌شدگان در یک نقش جدید به نام #دانشجو ظاهر می‌شوند. اما این دانشجویان سقزی راهی کدام شهرها می‌شوند؟

در ادامه به اسامی تعدادی از آنها و رشته‌محل پذیرششان اشاره می‌کنیم:

۱_ باربد محمدی: پزشکی، تهران
۲_ پارسا محمدی‌نژاد: پزشکی تهران
۳_ محمد معراج اباذری: پزشکی شهید بهشتی تهران
۴_ کوثر احمدیان: پزشکی تبریز
۵_ سارینا عزیزنژاد: پزشکی رشت
۶_ محمدنعیم دیباوند: پزشکی اصفهان
۷_ محمد صالحیان: دندانپزشکی سنندج
۸_ مهران محسن‌زاده: پزشکی سنندج
۹_ محمد عبدلی: پزشکی همدان
۱۰_ احمد محمدی: پزشکی ارومیه
۱۱_ سایه رنجبری: پزشکی قزوین
۱۲_ پارسا باقی: پزشکی کرمان
۱۳_ صبا قدسی: پزشکی سنندج
۱۴_ آیدا صالح‌پور: پزشکی همدان
۱۵_ کارین رضایی: پزشکی سنندج
۱۶_ آروین عارفی: داروسازی زابل
۱۷_ نشاط امین‌نژاد: پرستاری شهید بهشتی
۱۸_ اسرین حقیقی: پزشکی سنندج
۱۹_ اوین عباسی: پزشکی مشهد
۲۰_ ارشیا طلوعی: پزشکی زابل
۲۱_ سارینا فاطمی: پزشکی ارومیه
۲۲_ اسما غلامی: پزشکی سنندج
۲۳_ کسری زرینی: پزشکی اصفهان
۲۴_ محمد غفوری: آموزش شیمی فرهنگیان تبریز
۲۵_ محمدپارسا بهاری: پزشکی ارومیه
۲۶_ مژگان ساجدی: پزشکی سنندج
۲۷_ صدرا کریمیان: پزشکی کرمانشاه
۲۸_ آرش اسلامی: پرستاری همدان
۲۹_ ترانه حبیبی: داروسازی همدان
۳۰_ سولینه خوشحالی: علوم تغذیه مراغه
۳۱_ سیروان مرادی: پزشکی بابل
۳۲_ ژیار رحیمی: پزشکی سمنان
۳۳_ جاوید زارعی: داروسازی زنجان
۳۴_ کاویان یثرابی: پزشکی زابل
۳۵_ محمدعبید رمضانی: داروسازی کرمانشاه
۳۶_ نسرین خضری: پرستاری اصفهان
۳۷_ پوریا صحرانورد: آموزش علوم تجربی فرهنگیان تبریز
۳۸_ سیده زیبا حسینی: هوشبری ارومیه
۳۹_ مبینا امین‌پور: علوم وصنایع غذایی مراغه
۴۰_ الهه مهرپور: آموزش ابتدایی فرهنگیان سنندج
۴۱_ میلاد محمدی: آموزش ابتدایی فرهنگیان سنندج
۴۲_ میلاد رشیدی: پرستاری سنندج
۴۳_ ثنا علایی: آموزش ابتدایی فرهنگیان سنندج
۴۴_ آریا شیرزاد: پرستاری سنندج
۴۵_ شیلا فتاحیان: دامپزشکی تبریز
۴۶_ محمد عبدی: پرستاری مازندران
۴۷_ مهیار مسافر: علوم تغذیه کاشان
۴۸_ مهسا علیزاده: کاردرمانی همدان
۴۹_ هومن معمارزاده: پرستاری رشت
۵۰_ میلاد میره‌ئی: پرستاری سنندج
۵۱_ آرمین مقبلی: پرستاری شهیدبهشتی تهران
۵۲_ نیلوفر احمدزاده: شیمی محض اصفهان
۵۳_ فردوس عزیزی جان: مهندسی بهداشت محیط بم
۵۴_ نگین بابایی: پرستاری خوی
۵۵_ مبینا رندانی: پرستاری جیرفت
۵۶_ نگین کریمیان: مامایی همدان
۵۷_ رضا عزیزی: حقوق شهید بهشتی تهران
۵۸_ فریبا احمدپناه: آموزش زبان عربی فرهنگیان ارومیه
۵۹_ هانیه مرواری صاحب: آموزش زبان عربی فرهنگیان ارومیه
۶۰_ سید یونس حسینی: آموزش زبان و ادبیات فرهنگیان سنندج
۶۱_ ایوب کریم‌نژاد: آموزش تربیت بدنی فرهنگیان سنندج
۶۲_ سالار آقائی: جامعه شناسی همدان
۶۳_ ندا آقائیان: امور تربیتی فرهنگیان سنندج
۶۴_ نگین امانی: امور تربیتی فرهنگیان سنندج
۶۵_ پدرام شیرزاد: آموزش علوم اجتماعی فرهنگیان کرمانشاه
۶۶_ میترا رستمی: امور تربیتی فرهنگیان سنندج
۶۷_ اوین قادرزاده: آموزش ابتدایی فرهنگیان سنندج
۶۸_ عادل رفیعی: علوم تربیتی دانشگاه زنجان
۶۹_ شیدا فرجی: مددکاری اجتماعی تهران
۷۰_ کیانوش سعادتیان: آموزش الهیات فرهنگیان ارومیه
۷۱_ زانا ویسی: آموزش جغرافیا فرهنگیان کرج
۷۲_ یونس کریمی: آموزش ابتدایی فرهنگیان سنندج
۷۳_ قدمخیر قیصریان: آموزش تربیت بدنی فرهنگیان ارومیه
۷۴_ علیرضا ملاویسه: آموزش دانش‌آموزان با نیازهای ویژه فرهنگیان سنندج
۷۵_ سیروان کریمی: امور تربیتی فرهنگیان سنندج
۷۶_ کیمیا مرادی: روان‌شناسی سنندج
۷۷_ نسرین فلاحی: مشاوره سنندج
۷۸_ پدرام ابراهیمی: علوم تربیتی سنندج
۷۹_ امانج مرادیان: روانشناسی خرم‌آباد
۸۰_ ساسان شیری: مددکاری اجتماعی تهران
۸۱_ کیمیا فیض‌الله بیگی: جامعه‌شناسی ارومیه
۸۲_ مبینا امینیان: جامعه‌شناسی سنندج
۸۳_ زانا ابوالمحمدی: جامعه‌شناسی سنندج
۸۴_ علیرضا قدیمی: فقه شافعی تهران
۸۵_ مبینا عزیزپور: فلسفه اردبیل
۸۶_ باران رقی‌جانی: آموزش ریاضی فرهنگیان سنندج
۸۷_ پریا سیامکی: آموزش ابتدایی فرهنگیان سنندج
۸۸_ احسان فتاحی: مهندسی مکانیک تبریز
۸۹_ کارو کاکی: آموزش ابتدایی فرهنگیان سنندج
۹۰_ فائزه نوین روز: مهندسی کامپیوتر سنندج
۹۱_ ایمان زهره: آموزش تربیت بدنی فرهنگیان سنندج
۹۲_ اشکان عبدالله‌زاده: مهندسی کامپیوتر ارومیه
۹۳_ زانیار کریم‌نیا: مهندسی برق ارومیه
۹۴_ کارو حسین‌زاده: مهندسی بهداشت حرفه‎ای وایمنی کار سنندج
۹۵_ اروین قادرزاده: مهندسی نقشه‌برداری اصفهان
۹۶_ سیده رازان حسینی: مهنسی حرفه‌ای سنندج
۹۷_ امانج اسماعیلی: مهندسی باغبانی شیراز
۹۸_ تینا منیعی: ریاضیات و کاربردها همدان
۹۹_ ناصح یوسفی: مهندسی عمران بناب
۱۰۰_ سوما عبداللهی: عکاسی دانشگاه هنر
۱۰۱_ شروین دارائی: مهندسی کامپیوتر دانشگاه تبریز)
۱۰۲_ احمد خسروشاهی: مهندسی کامپیوتر دانشگاه ارومیه
۱۰۳_ بابک حسین پور: دبیری فیزیک دانشگاه شهید چمران تهران
۱۰۴_ آروین رضاویسی: آموزش ابتدایی دانشگاه تربیت مدرس سنندج
۱۰۵_ اوین مرادی: راهنمایی و مشاوره دانشگاه فرهنگیان سنندج
۱۰۶_ وریشه مرادپناه: فقه و حقوق شافعی دانشگاه تهران
۱۰۷_ نریمان شیخی: حقوق دانشگاه کردستان
۱۰۸_ پارسا کشاورز: آموزش ابتدایی فرهنگیان سنندج
۱۰۹_ زکریا ادیبی: دبیری تاریخ دانشگاه فرهنگیان کرج
۱۱۰_ آرمان مفتیان: روانشناسی دانشگاه کردستان
۱۱۱_ مبینا امین‌پور: پرستاری بناب
۱۱۲_ محمد مبین رحیمیان: مهندسی هوافضا دانشگاه صنعتی شریف. پردیس خودگردان
۱۱۳_سهند سوزنی: دامپزشکی دانشگاه رازی کرمانشاه
این لیست بروزرسانی می‌شود…

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا