درمانگاه ساریژ دفترچه تامین اجتماعی را قبول نمیکند، چرا؟

ایجاد درمانگاههای خصوصی در چند نقطه از شهر توانسته بود از تجمع در بیمارستان ها و درمانگاههای دولتی بکاهد و شهروندان با مراجعه به این درمانگاهها با صرف وقت کمتری توسط پزشک عمومی و یا متخصص ویزیت می شدند.

اکنون خبر می رسد که دفترچه های تأمین اجتماعی کاربرد خود نزد این درمانگاهها از جمله درمانگاه ساریژ را از دست داده و بیمار با مراجعه به این درمانگاه و علیرغم در دست داشتن دفترچه تأمین اجتماعی بایستی هزینه ویزیت را به صورت آزاد پرداخت کند.

یکی از مسئولین درمانگاه ساریژ در گفتگو با #واکاوی ضمن تأیید این موضوع گفت: عليرغم اينكه بدهی سازمان تامين اجتماعی به درمانگاه ساريژ از ابتدای سال ٩٦ پرداخت نشده است، كلينيک همچنان به بيمه شدگان تامين اجتماعی ارايه خدمت می نمود، اما متاسفانه از ابتداي شهريور ماه سال جاري قرارد فی مابين سازمان تامين اجتماعی و درمانگاه ساريژ به صورت يكطرفه و از طرف سازمان تامين اجتماعی لغو شده است و اين امر موجب متضرر شدن مراجعين محترم به اين مركز گرديده است.

حال که دفترچه سلامت امیدهای مردم جهت بهبود وضعیت بیمه درمانی را به سراب تبدیل کرد و اقشار مختلف جامعه نیز در وضعیت نامناسب اقتصادی قرار گرفته اند، لازم است مسئولین نسبت به تعیین تکلیف بدهی های تأمین اجتماعی به درمانگاههای خصوصی حساس بوده تا شهروندان بیش از این متحمل رنج و سختی نشوند.

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا