در شورای شهر سقز چه خبر است؟

شورای شهر سقز بار دیگر جلسات بررسی برنامه گزینه‌های پیشنهادی را از سر گرفت، با این تفاوت که امروز هر هفت عضو شورا در جلسات حاضر شده‌اند.

اما کم و زیاد شدن لحظه‌ای تعداد گزینه‌های شهرداری در این دوره خود داستانی دارد. از ۴ گزینه‌ی هفته گذشته که دو نفر (بختیار عزت‌پناه و بهزاد وثوقی) انصراف دادند تا به امروز که ۴ گزینه‌ی دیگر (بابک رستم‌پور، جمیل یزدان‌پناه، اکبر حیدری تاشه‌کبود و هیوا حسینی) مطرح شده‌اند این داستان ادامه دارد.

ارائه برنامه‌ها نیز همچنان ترتیب خاصی ندارد، در جلسه قبل از ظهر امروز یکی از گزینه‌ها “ارسطو گویلی” که هفته گذشته نیز در صحن شورا حاضر شده بود بار دیگر برنامه‌های خود را ارائه داد. بعد از ظهر نیز فواد کریمی قرار بود بار دیگر به ارائه برنامه بپردازد که تا این لحظه در شورا حاضر نشده است.

از گزینه‌های دیگری که امروز جهت ارائه برنامه در شورا حضور یافته «بابک رستم‌پور» است، به نظر می‌رسد رستم‌پور گزینه‌ی آن دسته از اعضای شورا باشد که در هفته گذشته حاضر به حضور در جلسات نبودند.

از «اکبر حیدری تاشه‌کبود» و «جمیل یزدان‌پناه» نیز به عنوان سایر گزینه‌هایی که قرار است برنامه ارائه دهند نام برده می‌شود و احتمالا برنامه این دو نفر به فردا موکول شود.

این بهم ریختگی‌ها و اختلافات میان اعضای شورا از همان لحظات اول آغاز به کار چشم‌انداز مبهمی از تعیین و انتخاب شهردار به دست داد و با ادامه روند کنونی امید چندانی به انسجام و تعامل شورا و انتخاب سریعتر شهردار وجود ندارد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا