صدای مخاطب

بخش صدای مخاطب به شما مخاطبین واکاوی اختصاص دارد، شما می‌توانید،نظرات، پیشنهادها و انتقادات خود در مورد وضعیت شهر را برای ما ارسال کنید تا ما آن را منتشر کنیم

قیمت یک بسته نان (۱۰ قرص) در مغازه‌ها ۵هزار تومان است. با همین ۵ هزار تومان در نانوایی می‌توان ۱۹ قرص نان خرید. کسی هست بگه این اختلاف دو برابری از کجا ناشی میشه؟

ترمینال سقز شبیه یخچال است و کسی به فکر سیستم گرمایشی این مکان که روزانه دهها نفر در آن مشغول به کار هستند و صدها مسافر جابجا می‌شود نیست.

چند روز قبل اداره آب در خیابان سعدی، ابتدای کوچه مروارید ۲ اقدام به حفر مسیر و رفع ترکیدگی لوله کرده است. اکنون گودال بزرگی در خیابان بوجود آمده که مشکلات ترافیکی برای این مسیر پر تردد ایجاد کرده است.

مگر مناطق حاشیه از جمله بهارستان جزو همین شهر نیستند؟ مگر شهروندان این محله‌ها به شهرداری عوارض پرداخت نمی‌کنند؟ چرا یک هفته پس از بارش برف وضعیت کوچه‌ها دست نخورده باقی مانده؟ چرا هنوز در این محله‌ها درختانی که شکسته شدن جمع‌آوری نشدن؟

خبر دارید که در این اوضاع، کارگران واحد تنظیف در یک اتاق کوچک که می‌تواند عامل انتشار کرونا باشد هستند؟ به لحاظ امکانات باید این بخش از کارگران در اولویت قرار بگیرند.

حدود یک ماه است که اینترنت روستای قوزلو (گلزار علیا) سرعت بسیار پایینی دارد و چند روزی است که کلا قطع شده. این در حالی است که چندین دانش‌آموز، دانشجو و… در این روستا حضور دارند.

پرونده‌ی مالیاتی اینجانب پس از انجام مراحل قانونی و صرف زمان و هزینه زیاد در اداره امور مالیاتی سقز گم شده و پس از حدود یک ماه مراجعات مکرر در شرایط کنونی بحران کرونا هنوز پیدا نشده و شامل بوروکراسی عجیب پرسنل اداره مذکور شده است. چه کسی پاسخگوی این سهل‌انگاری‌ها خواهد بود؟

من برای دریافت تسهیلات بانکی نیازمند تأییدیه آسانسور نزد شهرداری بودم. اما شهرداری با اینکه سابقا پایان‌کار واحد مسکونی که در حال حاضر در آن ساکن هستم را صادر کرده ولی اکنون حاضر به ارائه تأییدیه آسانسور نیست. در حالیکه دریافت این وام برای من ضروری است اما شهرداری هیچ پاسخ روشنی به من نمی‌دهد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا