دلیل صف‌های طولانی در برخی جایگاه‌های سی‌ان‌جی چیست؟

طی یک هفته گذشته تعطیلی تعدادی از جایگاه‌های سی‌ان‌جی سطح شهر سقز باعث ازدحام و تشکیل صف‌های طولانی در سایر جایگاه‌ها شده است.

از آنجا که لازمه فعالیت جایگاه‌ها داشتن تأییدیه‌ی استاندارد است و این تأییدیه باید سالانه تمدید شود، پنج جایگاه در سطح شهر سقز شرایط ادامه فعالیت را نداشته و مطابق نظر شرکت‌های تأیید صلاحیت سازمان استاندارد تا زمان رفع نواقص و تکمیل مدارک از فعالیت منع شدند، اما پیگیری‌های خبرنگار واکاوی نشان می‌دهد که از این پنج جایگاه تا روز گذشته تنها دو جایگاه تعطیل بوده‌اند و این موضوع مورد اعتراض جایگاه‌هایی بود که تعطیل شده‌اند. نمایندگان این جایگاه‌ها می‌گویند اگر قرار بر نبود استاندارد و لزوم تعطیلی است چرا هر پنج جایگاه تعطیل نشده‌اند؟

در این ارتباط مسئول نظارت بر جایگاه‌های cng شرکت نفت شهرستان سقز به واکاوی گفت: از روز گذشته مابقی جایگاه‌ها نیز تعطیل شده و دلیل اینکه دو جایگاه تعطیل شد تشخیص فرماندار و رئیس شرکت نفت بود تا خللی در توزیع سی‌ان‌جی برای خودروها به وجود نیاید.

مردانی به واکاوی گفت: طبق آخرین تصمیمی که امروز گرفته شد قرار است تا ساعاتی دیگر جایگاه‌ها فعالیت خود را از سر گیرند و در مهلتی یک هفته‌ای که به آنها داده خواهد شد نسبت به استانداردسازی و تکمیل مدارک اقدام کنند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا