صف انتظار برای نصب کنتور برق

یکی از مخاطبان واکاوی با عنوان اینکه حدود سه ماه است منتظر نصب کنتور از سوی اداره برق شهرستان سقز است گفت: “پول امتیاز برق را به حساب این شرکت واریز کرده اما اداره برق پس از سه ماه هنوز اقدام به نصب کنتور نکرده است”.

در این ارتباط رئیس اداره برق در گفتگو با واکاوی، ضمن تأیید مشکلاتی در زمینه نصب کنتور گفت: به دلیل اتمام زمان همکاری پیمانکار و عدم تمایل پیمانکاران به همکاری با شرکت توزیع برق، برای نصب کنتور به مشکلاتی برخورد کرده‌ایم.

عبدالله ابراهیمی البته زمان سه ماهه انتظار را رد کرد و گفت: “با نیروهای که خودمان در اختیار داریم سعی کرده‌ایم بخشی از درخواست‌ها را انجام دهیم و تلاش برای جذب پیمانکار هم ادامه دارد”.

با آنکه آمار دقیقی از مشترکین در صف انتظار وجود ندارد، اما روزانه شمار زیادی از شهروندان جهت پیگیری این موضوع به اداره برق مراجعه و از این بابت اظهار گلایه می‌کنند.

همچنین نیروهایی که اداره برق از آنها استفاده می‌کند سیم‌بان‌هایی هستند که در بخش‌های دیگر مشغول به کار هستند و این موضوع خود به دامنه مشکلات در سایر بخش‌ها و در نهایت بر مشکلات شهروندان افزوده است.

و در آخر، سخنی با رئیس شورای اداری شهرستان سقز؛ هر گوشه‌ای از شهر را نگاه کنیم به دلیل بی‌نظمی‌ای که بر آن حاکم است بخشی از حقوق شهروندان نقض می‌شود، سه ماه انتظار برای نصب کنتور برق، وضعیت آب شُرب و بوی بد آن و هزار و یک مشکل دیگر… و در این بین مشخص نیست آقای فرماندار کجاست؟ کار عمرانی و سرمایه‌گذاری که مدت‌هاست در این شهر تعطیل شده است، حداقل نگذارید این امور روتین و ساده روی اعصاب مردم راه برود.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا