معاون سیاسی استاندار کردستان در شورای اداری سقز مطرح کرد

ضعف‌ها را می‌پذیریم و با شهامت از مردم عذرخواهی می‌کنیم

دکتر “محمد ابراهیم زارعی” معاون سیاسی استاندار کردستان در جلسه شورای اداری شهرستان سقز با اشاره به شرایط حاکم بر کشور گفت: هیچوقت در شرایطی اینچنین سخت نبودیم و در چهار سال اخیر علاوه بر تحریم‌های سخت، بلایای طبیعی و کرونا کار را برای دولت بسیار سخت کرد و دولت نتوانست به بخشی از وعده‌هایش عمل کند.

زارعی افزود: اما در همین شرایط سخت کارهای خوبی در کردستان صورت گرفت؛

تا قبل از این دولت، استان کردستان تنها برای ۱۶ هزار هکتار از زمین‌ها حقابه داشت، اما امروز این میزان به ۹۶ هزار هکتار رسیده است.

همچنین بیمارستان شفا در سقز و کوثر در سنندج، سد چراغ‌ویس سقز، تصفیه‌خانه شماره ۲ سقز و چند پروژه دیگر در سطح استان در این دولت به سرانجام رسید و تلاش‌ها برای اتمام دو پروژه مهم راه‌آهن سنندج و فرودگاه سقز نیز تا پایان دولت ادامه دارد.

معاون سیاسی استاندار در بخش دیگری از سخنان ضمن اشاره به وضعیت اقتصادی و معیشتی شهروندان گفت: با وجود تمام تلاش‌ها، بطور حتم ضعف‌هایی وجود دارد که این ضعف‌ها را با شهامت می‌پذیریم و با شهامت از مردم عذرخواهی می‌کنم.

زارعی در پایان و با اشاره به افزایش شمار مبتلایان به کرونا در روزهای اخیر گفت: رعایت پروتکل‌های بهداشتی یک ضرورت است و باید تلاش کنیم کار به تعطیلی بازار در ایام پایان سال و نوروز نکشد تا کسب و کارها بیشتر از این آسیب نبیند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا