وریا غفوری با اشاره به عدم دعوت به اردوع تیم ملی:

عدم دعوتم به تیم ملی ریشه فوتبالی ندارد

وریا غفوری کاپیتان کوردستانی تیم استقلال در گفتگو با روزنامه فرهیختگان و با اشاره به عدم دعوت از وی برای شرکت در اردوی تیم ملی گفت:

از خیلی وقت پیش روی اسم من خط قرمز کشیدند در غیر این صورت بحث نبودن من در فهرست جدید تیم‌ملی هیچ توجیه فنی ندارد. شنیده بودم که سرمربی تیم ملی بازیکنانی را برای جناحین می‌خواهد که هم دفاع کنند و هم حمله که این موضوع که کنارمانده‌ها چنین کارایی ندارند، حداقل درباره من صدق نمی‌کند چون توانمندی آن را در خودم می‌بینم که در طول مسابقه هم به‌خوبی دفاع کنم و هم به‌خوبی در حملات تیم شرکت کنم و این توان را دارم که هنوز در تیم‌ملی فوتبال ایران بازی کنم.

غفوری افزود: اسکوچیچ دارد بهانه‌گیری می‌کند و با توجیه بچگانه‌ای که کرده این‌طور استدلال می‌کند که به این دلایل غفوری به تیم‌ملی دعوت نمی‌شود.

این بازیکن ادامه داد: با سرمربی تیم‌ملی هیچ صحبتی نداشتم. همیشه از اول فوتبالم تا همین امروز سعی کردم فقط روی توانایی‌هایم حساب باز کنم و براساس همین توانمندی‌ها پیشرفت کردم و به اینجا رسیدم. مثل این چند سال اخیر بازهم حق من در تیم‌ملی فوتبال خورده شد. مثل دو جام جهانی قبلی. بعد از ۲۰۱۸ هم که دیگر فکر می‌کنم عدم دعوت من به تیم‌ملی به مسائل فوتبالی ربط نداشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا