فرمانده انتظامی شهرستان سقز با حضور در میان مردم، مشکلاتشان را شخصا بررسی کرد

‍ سرمايه اجتماعي پليس، شما مردم قانونمند وقانونمدار هستيد.

سرهنگ “حمید رضایی” فرمانده انتظامی شهرستان سقز به همراه معاونان و روسای پلیس های تخصصی ، با حضور در مسجد دارالصفاء شهر سقز با نمازگزاران و شهروندان این شهر دیدار و به مشکلات انان رسیدگی کردند.

این گزارش حاکیست ، فرمانده انتظامی شهرستان ، معاونان و روسای پلیس های تخصصی از جمله پلیس آگاهی ، مواد مخدر ، پلیس فتا ، راهور ، نیروی انسانی و وظیفه عمومی ، امنیت عمومی و بازرسی ضمن رسیدگی به مشکلات شهروندان به سوالات آنان پاسخ گفتند.

سرهنگ رضایی فرمانده انتظامی شهرستان سقز در جمع نمازگزاران در مسجد دارالصفاء با اشاره به اینکه نظم و امنيت پايدار زیربنای مهم توسعه اقتصادي، اجتماعي، فرهنگي جامعه است ، اظهار داشت: مشارکت مردمي در امنيت يکي از مصاديق مشارکت در توسعه ملي است زيرا توسعه همه جانبه بدون برقراري نظم و امنيت همه جانبه ممکن نخواهد بود.

سرهنگ رضایی تصریح کرد: رويکرد اجتماعي پليس بر اساس رويکرد تشويق مشارکت و همکاري بين پليس و مردم استوار است تا از اين طريق براي حل معضلات امنيت عمومي و کاهش جرايم و بي نظمي همکاري کنند.

فرمانده انتظامي شهرستان سقز همچنين خاطرنشان کرد: سرمايه اجتماعي پليس، شما مردم هستيد كه با استفاده از كانال‌هاي مربوطه مي توانيد همکاري و مشارکت داشته باشيد.

سرهنگ رضایی افزود: شهروندان گرامی در هرساعت از شبانه روز ، می توانند مشکلات و سوالات ، انتقادات ، شکایات و پیشنهادات خود را در رابطه با یگان های مختلف پلیس شهرستان از طریق شماره تلفن ۱۹۷ در میان بگذارند و دفتر نظارت همگانی بازرسی فرماندهی انتظامی شهرستان در اسرع وقت به مشکلات و درخواست های شهروندان رسیدگی خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا