قطع شبکه کردستان+عذرخواهی صدا و سیمای

پخش محلی و ماهواره ای شبکه کردستان بدون هیچگونه اطلاع قبلی، قطع شده است.

قطع شدن پخش شبکه کردستان دقیقا با زمان پخش برنامه “چریکه شه‌و” همزمان شده است.

این موضوع شائبه هایی ایجاد کرده که قطع شبکه به علت صحبت های غیر اخلاقی شب گذشته مجری همین برنامه بوده است./مهر

 

عذرخواهی صدا و سیمای مرکز کردستان از مخاطبان

صداوسیمای مرکز کردستان به خاطر بی نزاکتی و بی اخلاقی تیپ طنز مجموعه “چریکه شه و” طی اطلاعیه ای از مخاطبان شبکه استانی عذرخواهی کرد.

در این اطلاعیه با اشاره به اتفاق سهوی رخ داده در برنامه شب گذشته “چریکه شه و” آمده است؛

《رویکرد صداوسیما، در همه برنامه‌ها رعایت عفت عمومی و اخلاق اسلامی است و از آنجا که در برنامه زنده اشتباه فردی و تکنیکی رخ داده و قابل کنترل هم نبوده، از همه مخاطبان شبکه استانی صداوسیمای مرکز کردستان، عذرخواهی می‌کنیم.

قطعا همه مخاطبان تایید می‌کنند که ترویج اخلاق حسنه و ارزش‌های اخلاقی در جامعه از اهداف کلان و ماموریت‌های رسانه ملی است و صداوسیمای مرکز کردستان هم از این امر مستثنی نیست و شبکه‌ای که ۲۴ ساعت برنامه پخش می‌کند و بخش زیادی از برنامه‌های آن زنده است، نمی‌تواند از کژی، کاستی و نقصان مبرا باشد.

به همین دلیل بی نزاکتی و بی اخلاقی فردی را نباید به تمام یک سازمان تعمیم داد و بدون شک ناراحتی کارکنان صداوسیمای مرکز کردستان، از این بی نزاکتی، کمتر از شما مخاطبان گرامی نیست.

یک دیدگاه

  1. سلام باآرزوی قبولی طاعات وعبادات شما زحمت کشان تلویزیون استانی خواستم بپرسم که چرا شبکه اچ دی “نمایش”قطع شده وبه جای آن “باهما آرم ونوشته شبکه اچ دی نمایش “شبکه اچ دی”مستندپخش می شودوخبری ازشبکه نمایش بصورت اچ دی نیست.ممنون می شوم که به سؤالم پاسخ می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا