مدیرکل راه و شهرسازی کردستان تغییر کرد

در یک اقدام قابل توجه، استاندار کردستان نارضایتی خود را از مدیریت راه و شهرسازی کردستان اعلام و دست به تغییر مدیریتی در این حوزه زد و امروز “عرفان مرادی” به جای “محمدصدیق ثابتی” نشست.

به گزارش واکاوی و به نقل از روابط عمومی استانداری کردستان، بهمن مرادنیا در آئین تودیع و معارفه مدیرکل راه و شهرسازی استان کردستان با انتقاد از عملکرد مدیریت ضعیف در بخش راه و شهرسازی استان گفت: حوزه راه و شهرسازی از جمله بخش‌های بسیار مهم و حایز اهمیت برای استان است که متاسفانه در دو سال گذشته بە سبب سو مدیریت در این مسئلە با مشکل مواجە شدیم.

وی با بیان اینکه من به دلیل بومی بودن مدیریت پیشین و داشتن تحصیلات مرتبط و علیرغم نداشتن سابقه اجرایی یک تنه از وی حمایت کردم، گفت: باید دلایل اینکه موفقیت چندانی در این حوزه حاصل نشده مورد بررسی قرار بگیرد و در این راه فرافکنی انجام نشود.

مرادنیا به اقدامات بسیار مهم و اثر گذار انجام شده در بخش حمل و نقل استان اشاره کرد و اظهار داشت: در استان ما موفقیت‌های بسیاری در بخش راه روستایی، راه اصلی و بزرگراهی، فرودگاه و راه آهن کسب کرده‌ایم که این امر با همت استان، سازمان برنامه و بودجه و توجه وزارت راه و شهرسازی محقق شده است و تلاش فردی در این راه معنایی ندارد.

استاندار کردستان با بیان اینکه ما نمی‌توانیم به سبب احتمال بروز خطا و اتفاقات پیش بینی نشده کار انجام ندهیم، گفت: در روند اجرای کار اگر مشکلی پیش آمد باید آن را بر طرف و اصلاح کنیم، نه اینکه از ترس پدید آمدن مشکل کار را به کلی تعطیل کنیم.

وی اضافه کرد: مردم از ما کار و تسریع در اجرای پروژه‌ها را می خواهند و در کنار آن باید سلامت کاری را نیز مورد توجه قرار داد

استاندار کردستان به مدیر جدید راه و شهرسازی استان تاکید کرد: از تمام توان فنی و کارشناسی موجود در اداره کل راه و شهرسازی برای بهبود و تغییر وضعیت موجود استفاده کند.

در این مراسم عرفان مرادی به جای محمد صدیق ثابتی در سمت مدیرکل راه و شهرسازی استان کردستان منصوب شد. مرادی دانش آموخته مهندسی عمران، از نیروهای بومی کردستان و از جمله سابقه سرپرستی دو معاونت “مسکن و بازآفرینی شهری” و “مهندسی و ساخت” این اداره‌کل را در کارنامه خود دارد.

عرفان مرادی

قابل ذکر است که فرودگاه سقز، جاده‌های مواصلاتی، عدم صدور جواز برای زمین‌ها اراضی ملی، عدم پیشرفت در طرح مسکن ملی و … از جمله موضوعات مطرح در حوزه راه و شهرسازی سقز هستند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا