مراجعه‌کنندگان اداره جهاد پشت در ماندند+ پاسخ رئیس اداره جهاد کشاورزی

یکی از مخاطبین واکاوی با ارسال این تصاویر از عدم حضور کارمندان اداره جهاد کشاورزی سقز جهت پاسخگویی به مراجعه‌کنندگان خبر داده است. این مخاطب دلیل این عدم حضور را جلسه داخلی این اداره عنوان کرده است.


جوابیه مدیریت جهاد کشاورزی

مدیر محترم کانال وزین واکاوی

با سلام

احتراما عطف به مطلب مندرج در آن کانال، مشرف به پشت در ماندن مراجعان به مدیریت جهاد کشاورزی، ضمن سپاس از حساسیت آن رسانه و دیگر رسانه های ارجمند، مستدعیست مطلب زیر را به منظور توضیح موضوع منتشر فرمائید.
همگان مستحضر هستند که بخش کشاورزی بارزترین وجهۀ استان بوده و بر همین اساس اخیرا با تلاشهای فراوان مقامات عالی استان و رایزنیهای بسیار در عالی ترین سطوح کشور، سه طرح بزرگ تحت عنوان طرحهای پیشران توسعۀ استان به تصویب رسیده اند که دست بر قضا هر سه طرح مذکور در بخش کشاورزی بوده و لاجرم اجرایی شدن آنها که بار بسیار سنگینی را بر دوش مجموعۀ جهاد کشاورزی می اندازد، مستلزم آشنایی بنیادین تمام کارکنان مجموعۀ جهاد کشاورزی با مفاد و جزئیات طرحها بوده تا هرچه سریع تر مقدمات لازم توسط کارشناسان فراهم گردد.
به همین سبب صبح امروز ریاست محترم سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان و هیئت همراه، به منظور تشریح اهداف و جزئیات این طرحها، و شنیدن نظرات اجرایی همکاران جهاد کشاورزی شهرستان، و ابلاغ اهمیت این طرحها در افزایش تولید و اشتغال استان، و تاکید بر اهتمام ویژۀ همکاران در مسیر اجرای آنها، به شهرستان سقز مراجعه نموده، و در یک جلسۀ عمومی که در واقع حکم کارگاه آموزشی را داشت، به بیان جزئیات امر پرداختند.
طبیعیست که به جهت حادث شدن این امر مهم که خود در راستای ارتقاء امور و معیشت بهره برداران بخش کشاورزی می باشد، به علت لزوم تجمع و حضور تمام همکاران در سالن اجتماعات، مدت زمانی امکان ارائۀ خدمت به مراجعین گرامی وجود نداشته است، که ضمن تأکید مجدد بر لزوم برگزاری کارگاه مذکور در راستای خدمت رسانی هر چه بیشتر به مردم، از تمامی کسانی که بابت این پیشامد منتظر و اذیت شدند پوزش می طلبم، و در کنار این امر به وجود همکارانم، که نبودشان حتی برای چند ساعت موجب اخلال شدید در امور مردم میشود می بالم، و خدمات رگله و سریع و بی منتشان در سایر روزهای سال و سالیان را می ستایم.

با ادای احترام به همه
محمد نافع علایی نیا
معاون سازمان و مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سقز

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا