نمایشگاه نقاشی کیمیا اردلان

نگارخانه‌ی ارشاد سقز این روزها میزبان نمایشگاه نقاشی “کیمیا اردلان” هنرمند جوان سقزی است که ۶۲ اثر از آثارش را در معرض دید مخاطبان قرار داده است.

کیمیا اردلان، دانش‌آموخته‌ی رشته‌ی گرافیک به مدت ۵ سال زیر نظر اساتیدی همچون “هیوا کریمی” و “مسعود کریمی” به یادگیری هنر نقاشی پرداخته و این اولین تجربه‌ی نمایشگاهی وی به شمار می‌رود.

اردلان در گفتگو با واکاوی در خصوص تکنیک و سبک به‌کار رفته در آثارش گفت “در این نمایشگاه از تکنیک‌های سیاه‌قلم، مدادرنگی، آبرنگ، گواش، اکولین و ویترای استفاده شده و آثاری که معرف فرهنگ کوردی است به نمایش گذاشته شده‌اند”.

این نمایشگاه تا روز پنج‌شنبه ۲۴ مرداد‌ماه دایر و در دو نوبت صبح و عصر پذیرای علاقمندان به هنر نقاشی می باشد.

مطالب مرتبط

‫21 دیدگاه ها

 1. کاش من هم می توانستم مثل شما نقاشی های زیبا و قشنگ بکشم ، اماهیچ چیز نمی توانم بکشم و اصلا استعداد نقاشی و هنر ندارم .

 2. سلام استاد کیمیا ، مادری پیر و بی سواد هستم از روستا ، مدرک سیکل دارم و هیچ هنری هم یاد نگرفتم ، هشت سال به کلاس استاد خانم نقاشی رفتم اما یاد نگرفتم نقاشی بکشم ، فرزندانم بزرگ شده اند و من می خواهم هنری یاد بگیرم، اما هر چه کلاس نقاشی می رم یاد نمی گیرم نقاشی بکشم چه کار کنم؟ پیش کدام استاد نقاشی برم ، کاش استاد کیمیا به من نقاشی یاد می داد .

 3. قربونت برم خوشگل خانم هنرمند، آرزو می کنم همیشه مثل ستاره های آسمان بدرخشی و موفقیت کسب کنی، مایه افتخار ایران .

 4. من چهره پردازی و سبک نقاشی های شما را خیلی دوست دارم سرکار خانم اردلان عزیز و هنرمند و برای دختران هنرمند کشورم ایران آرزوی موفقیتهای جهانی و بین المللی را دارم.

 5. کاش برای بچه های روستای ما هم معلم نقاشی خوب می گذاشتند تا این بچه ها هم کار و هنری یاد بگیرند.

 6. بر آن نقاش قدرت آفرين باد که گرد مه کشد خط هلالي
  نقاشی هات خیلی زیبا هستند ولی کاش همه نقاشی هایت را در فضای مجازی می دیدم.

 7. من همیشه در درس نقاشی و ورزش و انضباط توی مدرسه نمره بد می گیرم و شاگرد تنبل و ضعیفی هستم .
  کاش می شد نقاشی یاد بگیرم خیلی به هنر علاقه دارم .

 8. سلام به کیمیا جان اردلان ، خانم نقاش زیبا و دوست داشتنی ، هنرمند درجه یک و جوان رعنا ، اسمم نفس است و هر وقت می خواهم یک نقاشی بکشم نفسم می برد و به نفس نفس می افتم و نمی توانم هیچ چیز نقاشی کنم ، دیروز معلمم نمره نقاشی به من صفر داد .

 9. کیمیا جان دوستت دارم ، زیبای دوست داشتنی و هنرمند ، آرزو دارم همه نقاشی های قشنگ و عالی ات را به دیوار بزنم .

 10. در رشته مهندسی مکانیک دانشگاه شهرستان تحصیل کردم ، خیلی دوست داشتم در رشته نقاشی یا ادبیات نمایشی قبول شوم ، اما قبول نشدم ، خیلی دوست داستم یا نقاش شوم یا نویسنده یا بازیگر اما در هیچ کدام استعداد نداشتم و به ناچار مجبور شدم در رشته مهندسی که اصلا به آن علاقه ای ندارم درس بخوانم ، می خواستم بپرسم راهی هست که من بتوانم در رشته هنر فعالیت کنم چون هنرمندان خیلی مورد توجه جامعه هستند و بدون هنر زندگی لطف و صفایی ندارد .

 11. سلام به همگی ، رشته ام مهندسی مکانیک است و استعداد نقاشی ندارم و به ناچار به اثر اصرار پدرم ، رشته خسته کننده مهندسی شهرستان بدون امکانات را خواندم و الان در جامعه هیچ اهمیت و جایگاهی ندارم و پریشان و سردرگمم . نقاشی هایتان خیلی زیباست آفرین به کیمیا خانم هنرمند، مایه افتخار جامعه .

 12. سلام من آیلی هستم رشته پزشکی عمومی دانشگاه شهرستان قبول شدم ، اما علاقه ای نداشتم برم شهرستان ، دوست داشتم در تهران درس هنر بخوانم و هر دانشگاهی باشه حتی دانشگاه آزاد فقط تهران باشه نه شهرستان . الان رشته هنر از پزشکی و مهندسی سخت تر شده . در ضمن می خواستم بگم کیمیا خانم من نقاشی های شما را خیلی دوست دارم ، خیلی زیبا هستند . آفرین خوشگلم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا