همراه اول ۱۳۱ میلیارد تومان در کردستان سرمایه گذاری می‌کند

مدیرعامل شرکت ارتباطات سیار همراه اول گفت: از مردادماه سال جاری تا مرداد سال آینده ۱۳۱ میلیارد تومان در حوزه ارتباطات همراه اول در استان کردستان سرمایه گذاری خواهد شد.

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، وحید صدوقی، روز جمعه(۱۹ آذر) در آیین افتتاح ۲۲ پروژه در زمینه ارتباطات و فناوری اطلاعات در کردستان که با حضور وزیر ارتباطات صورت گرفت، اظهار کرد: تامین فیبر نوری از جمله الزامات اینترنت نسل چهارم است که تا کنون ۷۳ سایت در استان اجرا شده است.

وی با اشاره به اینکه تاکنون در استان کردستان ۱۴۸ سایت نسل سوم و ۳۷ سایت نسل چهارم اجرا شده است، افزود: از مردادماه سال جاری تا مرداد سال آینده ۱۳۱ میلیارد تومان در حوزه ارتباطات همراه اول در استان کردستان سرمایه گذاری خواهد شد.

مدیرعامل شرکت ارتباطات سیار همراه اول عنوان کرد: بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته باید ۳۱۳ سایت نسل سوم و ۱۸۰ سایت دارای آخرین تکنولوژی در استان ایجاد شود که این موارد پیگیری می‌شود و تا پایان دولت اجرایی خواهد شد.

وی پوشش کامل اینترنت نسل سوم در استان را یکی از اهداف همراه اول اعلام کرد و افزود: همواره تلاش می‌کنیم تا با بهترین کیفیت بتوانیم خدمات لازم را به کاربران همراه اول در استان ارائه دهیم.

صدوقی در پایان خاطرنشان کرد: ۵ استان کشور دارای بالاترین سهم بازار حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات هستند که کردستان نیز یکی از این استان‌هاست و این نشان دهنده ظرفیت استان در این زمینه است.
منبع : ایسنا

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا