چرا رانندگان شبکه بهداشت و درمان سقز، امروز سر کار حاضر نشدند؟

بر اساس اخبار منتشر شده، تعدادی از پرسنل (راننده) شبکه بهداشت و درمان سقز که به صورت قراردادی با شرکت پیمانکار مشغول به کار هستند به دلیل عدم پذیرش شرایط پیمانکار، امروز در محل کار خود حاضر نشده‌اند و ظاهرا شبکه بهداشت مجبور شده برای حمل و نقل‌های مربوطه از تاکسی تلفنی  استفاده کند.

این نیروها که حدود ۴۰ نفر هستند می‌گویند وضعیت اقتصادی حاکم بر جامعه با شرایط اعلام شده سازگار نیست و خواستار ورود مسئولین به این موضوع شده‌اند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان سقز در گفتگو با واکاوی با علام اینکه این نیروها شرکتی هستند و مستقیما با شبکه بهداشت سقز و یا دانشگاه علوم‌پزشکی استان در ارتباط نیستند گفت: البته در راستای دفاع از حقوق این افراد دانشگاه علوم پزشکی در مناقصه اول رقمی را تعیین و اعلام کرد هیچ شرکتی حق ندارد کمتر از این رقم را اعلام کند،  که  با ورود نهاد‌ نظارتی به این موضوع و اعلام اینکه نباید در مناقصه رقم تعیین شود ، مناقصه باطل شد. اکنون نیز شرکتی که در مناقصه جدید برنده شده حاضر است با همین افراد کار کند، اما رانندگان حاضر به پذیرش شرایط جدید نشدند. بهرامی افزود: عملا کاری از دست شبکه و دانشگاه بر نمی‌آید و شرکت برنده شده مناقصه باید یا با همین افراد به تفاهم برسد و یا نیروی جدید بگیرد.

پی‌نوشت:
ساعتی قبل، آگهی جذب راننده و خودرو از سوی شرکت مذکور منتشر شد که نشان می‌دهد این شرکت با نیروهای قبلی به توافق نرسیده و شاید نیروهای جدید جایگزین آنها شوند.

*عکس تزئینی است!

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا