چند خبر کوتاه

نژاد جهانی فرماندار اسبق شهرستان سردشت و شهردار پیشین بانه، به سمت معاون فنی و هماهنگی‌ بازسازی سازمان مدیریت بحران کشور منصوب شد.

در جلسه‌ی امروز اداره کل راه و شهرسازی استان کردستان، سقز بعنوان پایلوت نوسازی بافت‌های فرسوده استان انتخاب شد. به گفته‌ی رئیس شورای شهر سقز، بزودی قرارداد و تفاهم نامه‌ای از طرف شورای اسلامی شهر و شهرداری سقز با ستاد باز آفرینی، برای نوسازی و بازسازی بافت های فرسوده شهری بزودی منعقد خواهد شد که طبق آن و در صورت تمایل و رغبت همشهریان، شهرداری سقز صدور پروانه ساختمانی، آسفالت، مبلمان شهری و همچنین سایر اقدامات حوزه دستگاه‌های خدمات‌رسان را به صورت رایگان انجام خواهد داد و شهروندان بابت این موارد هزینه‌ای پرداخت نخواهند کرد بلکه تمامی هزینه‌ها از طرف ستاد باز آفرینی و از محل صندوق توسعه ملی پرداخت خواهد شد.

هواشناسی کردستان در اطلاعیه‌ی شماره ۱۰ خود، ضمن هشدار سطح نارنجی، از ورود سامانه بارشی از اوایل شب پنجشنبه تا اوایل روز دوشنبه هفته آتی، در ابتدا بصورت باران (ارتفاعات برف و باران) و از اوایل هفته آینده با همراهی توده هوای سرد و بارش به صورت برف خبر داد.

ثبت‌نام جهت دریافت بن اعتباری خرید کتاب برای اعضای هیئت علمی و دانشجویان سراسر کشور در دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران از امروز چهارشنبه، ۲۲ دی‌ماه، آغاز شد. این افراد می‌توانند برای دریافت بن خرید کتاب به آدرس bon.tibf.ir مراجعه و ثبت‌نام کنند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا