چند خبر کوتاه

شهرداری سقز می‌گوید روز گذشته (۲۲ فروردین ۴۰۱) تمامی حقوق معوق، عیدی و پاداش کارکنان و کارگران شهرداری سقز برای اولین بار طی چند سال اخیر پرداخت و به روز شده است. واکاوی این موضوع را از چند منبع نزد نیروهای شهرداری جویا شد و آنها با تأکید بر صحت موضوع، این اقدام را گامی مثبت در راستای احترام به پرسنل و تقویت روحیه همکاری دانستند.

نماینده مردم سقز و بانه از امضای تفاهم‌نامه احداث پنج مدرسه ۲ کلاسه روستایی با شرکت اسکان ایرانیان و سازمان نوسازی مدارس استان کردستان خبر داد. بر این اساس روستاهای میرآباد علیا، بایزید آباد در بانه و عربغلی‌سفلی، حمزه قرنیان و تازه‌آباد در سقز با توجه به نیاز شدید به فضای آموزشی و درخواست اهالی در بازدیدهای میدانی از نماینده، صاحب مدرسه می‌شوند.

هواشناسی کردستان در اطلاعیه‌ای از غبار آلود شدن هوا، کاهش دید و کیفیت هوا و وزش باد شدید طی امروز و فردا خبر داد. معاون محیط زیست انسانی اداره کل حفاظت محیط زیست کردستان هم با اشاره به اینکه هوای امروز شهرهای سنندج، سقز و بانه در شرایط ناسالم قرار دارد، گفت: از بعد از ظهر هم وضعیت هوا بدتر خواهد شد.

مدیر اجرایی منطقه آزاد بانه_مریوان به ایرنا گفته است: “تبدیل مرز باشماق مریوان به گذرگاه لجستیکی در مقیاس ملی و بین المللی از اهداف عالی منطقه آزاد تجاری صنعتی بانه و مریوان است که با تقویت زیرساخت‌های لازم در این مرز انجام می‌شود”.

مرز باشماق

کارنامه نتایج اولیه آزمون ورودی دوره دکتری«Ph.D» (نیمه‌متمرکز) سال ۱۴۰۱ فردا چهارشنبه ۲۴ فروردین ماه ۱۴۰۱ توسط سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می‌شود. داوطلبان با استفاده از شماره داوطلبی یا شماره پرونده و همچنین شماره شناسنامه و سال تولد می‌توانند به کارنامه نتایج اولیه آزمون خود دسترسی پیدا کنند. همچنین مهلت نام‌نویسی برای شرکت در آزمون ورودی دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته رشته‌های گروه پزشکی سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ نیز امشب به پایان می‌رسد.

آزمون استخدامی

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا